TEB Patron Kart

İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tek kart!

TEB Patron Kart
  Paylaş

  TEB Patron Kart Esnafa Güç Veren Kart 

  Esnaf en çok ihtiyaç duyduğu kredi ihtiyaçlarını tek bir kart ile karşılayabilsin diye TEB Patron Kart var!

  Taksitli Kredi

  Patron Kart ile şube, ATM, kurumsal internet şubesi, kurumsal mobil uygulama ve şirket telefon şubesinden karta özel tahsis edilen limit kapsamında taksitli kredi kullanılabilmektedir. Eşit taksitli kredi imkanının yanı sıra turizm sektöründe faaliyet gösteren müşteriler için sezon ödemeli kredi fırsatı da bulunmaktadır.

  • Patron Kart sahipleri şube, ATM, kurumsal internet şubesi, kurumsal mobil uygulama ve şirket telefon şubesinden minimum 3 olmak üzere 36 taksite kadar eşit taksitli 2 sezona kadar sezon ödemeli kredi kullanabilirler. Minimum limit 1.000 TL'dir.
  • Patron Kart'ta limitler dahilinde aynı anda en fazla 5 adet eşit taksitli ve 3 adet sezon ödemeli açık kredi bulunabilir.
  • Taksitli kredi geri ödemeleri şube, kurumsal internet ve kurumsal mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

  Kredili Mevduat Hesabı

  Patron Kart sahipleri acil nakit ihtiyaçlarını, fatura ve düzenli ödemelerini hesaplarında para olmasa bile kartlarına tanımlı KMH limitleri sayesinde şube, ATM, telefon bankacılığı, kurumsal internet şubesi ve kurumsal mobil uygulama üzerinden karşılayabilirler.

  Business Card

  Şirketiniz adına yurt içinde ve yurt dışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan Bonus kazanır, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilir, şirket masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. ayrıca Patron Kart'ın bir çok avantajından da faydalanabilirsiniz:

  Visa Ticari Kartlara Özel Avantajlar
   

  TEB Visa Ticari Kart sahiplerini iş yeri güvenliğinden baskı çözümlerine, seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya birçok özel fırsat bekliyor. Visa Kampanya fırsatlarından yararlanmak için tıklayın.

  MasterKobi Avantajları
   

  TEB MasterCard® Ticari Kart sahipleri yıl boyunca çok özel indirimlerden yararlanacak, güçlerine güç katacak! TEB MasterCard® Ticari Kartların sunduğu fırsatlara ulaşmak için tıklayın.

  Restoran Harcamalarınıza %10 Bonus Kazanma Fırsatı
   

  TEB Bonus Business Card  ile 150 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda, harcamanızın %10’u kadar Bonus kazanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum restoran bonusu 75 TL’dir.

   **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  ***Bu özellikten yararlanılabilmesi için son ekstre tutarı en az 3.000 TL olmalıdır.

  Şirket Harcamalarınızı Taksitlendirme / Öteleme İmkanı
   

  Yapacağınız şirket harcamalarınızı TEB Kurumsal İnternet Şube’si veya Şubenizden 18 aya kadar taksitlendirebilir veya 180 güne kadar öteleyebilirsiniz.

  Taksitlendirme ve öteleme ücretlerine "Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

  Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans
   

  Acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans kullanabilirsiniz, kullandığınız nakit avansı dilerseniz 3 ile 18 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Ücret ve komisyon bilgilerine “"Faiz ve Ücretler" sekmesinden ulaşabilirsiniz.  

  Motovale Hizmeti
   

  TEB Patron Kart sahipleri, araçlarını kullanmak istemiyor ya da kullanacak durumda değillerse MotoVale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 

  Motovale Hizmeti’nde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp aracınızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır.

  * Firma müşterisi bazında bir ay içerisinde sadece ilk kullanım ücretsiz olup, 2. ve 3. kullanım %50 indirimli, sonraki kullanımlar ücretlidir. Bir önceki ay kart ile en az 3.000 TL harcama yapılmış olması gereklidir.

  **Bu özellik sadece Platinum Kart sahiplerine sunulmaktadır.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 

  İstanbul havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından her ek kart için %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

  *Aylık kazanılabilecek maksimum otopark indirimi 100 TL’dir. 

  ** Bu hizmetten faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 3.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. 

  Sözünüze Bonus

  31 Aralık 2019 tarihine kadar vereceğiniz bir talimatla 500 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz! Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

   

  Sayfa içeriğini puanla