Dış Ticaret Merkezleri

Dış Ticaret Merkezleri
  Paylaş

  “Trade Center”lar, BNP Paribas Grubu bünyesindeki bankalarda, dış ticaretin finansmanı ile ilgili ihtiyaçlarının tespiti ve uygun çözümlerin geliştirilebilmesi için kurulmuşlardır.

  5 kıtada 60 ülkeye yayılmış olan bu konsept TEB bünyesindekilerle beraber 100 “Trade Center”dan oluşan global bir ağ halini almıştır. TEB nezdindeki “Trade Center’lar, Türkiye’nin dış ticaretinin yaklaşık %50'sinden fazlasını gerçekleştiren İstanbul, İzmir ve Bursa’da kurulmuş olup bu noktalardan tüm Türkiye’de yerleşik müşterilerimize de hizmet sunmaktadırlar.

  Dış Ticaret İşlemlerinizde Size Özel Çözümler

  Dış ticaretin finansmanında deneyimli uzmanlarımız, şubelerimizdeki müşteri temsilcileriyle birlikte sizleri ziyaret ederek, dış ticaretin finansmanına ve risklerin yönetilmesine yönelik ihtiyaçlarınızı tespit ederler. Size en uygun çözümü, hem TEB ’in içerisindeki ilgili departmanlarla temasa geçerek, hem de gerektiğinde dünya çapındaki “Trade Center” ağından destek alarak oluştururlar ve size sunarlar. Bu sayede, en karmaşık dış ticaret işlemlerinde bile size özel çözümler üretilebilir. İthalat, ihracat işlemlerinin yanı sıra özellikle taahhüt sektörünün en önemli ihtiyacı olan yurtdışı teminat mektupları alanında mümkün olduğunca BNP Paribas’nın şube ve iştirak ağının kullanılması durumunda hem vade, hem de maliyet açısından beklentilerinize en uygun çözümler sizlere sunulmaktadır. BNP Paribas ağının kullanılmasının söz konusu olmadığı durumlarda da en uygun muhabir banka belirlenerek ihtiyaç duyulan çözüm bu muhabirimiz aracılığıyla sağlanmaktadır.

  Sayfa içeriğini puanla