Dijital Ekstre Nedir?

Dijital Ekstre Nedir?
  Paylaş

  Dijital Ekstre ile Ekstre Bilgilerinize Ulaşmak Çok Kolay!

  Kredi kartı ekstrelerinizi görüntülemek istediğinizde, CEPTETEB Mobil Uygulaması ve CEPTETEB İnternet Şubesi sizinle! İster CEPTETEB Mobil Uygulaması, isterseniz de CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden Dijital Ekstre ile kredi kartı  bilgilerinize çok hızlı ve çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Dijital Ekstre Nedir?

  ”Dijital Ekstre ne demek?" diye merak ediyorsanız, hemen açıklayalım: E-posta ile ekstre gönderimi, Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Yönetmeliği gereği 1 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla durdurulacak. Yani artık kredi kartı ekstre bilgileri ve özeti, size e-posta olarak gönderilmeyecek, fakat telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü Dijital Ekstre ile kredi kartı/KMH vb. ekstre bilgilerinize istediğiniz an, istediğiniz yerde dijital olarak CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Henüz CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi kullanmayan müşterilerimiz de kolaylıkla CEPTETEB Mobil Uygulaması'nı veya CEPTETEB İnternet Şubesi'ni kullanmaya başlayarak e-posta ekstre gönderimlerini iptal edip daha güvenli bir şekilde ekstrelerini ilgili kanallardan görüntülemeye başlayabilirler. CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi kullanmayan ya da iletişim tercihini değiştirmek istemeyen müşterilerimize de ekstreleri e-posta kanalı ile gönderilmeye devam edilecektir.

  Dijital Ekstre’nin Avantajları Neler?

  • Dijital Ekstre hem zaman hem de doğa dostudur. Nasıl mı? Dijital Ekstre sayesinde hem kredi kartı ve KMH ekstrelerinize hiç zaman kaybetmeden saniyeler içinde ulaşabilir, hem de kağıt kullanımının tamamen ortadan kalktığı bu uygulama ile kağıt tasarrufuna katkıda bulunabilirsiniz.
  • Dijital Ekstre, kredi kartı ve KMH ekstrelerinize her an, her yerde ulaşabilmenizi sağlar. Böylece e-postalardan ekstrelerinizi takip etmeye çalışmakla uğraşmaz; dilediğiniz zamanda ve mekanda, kısa süre içinde kolayca ekstrelerinizi görüntüleme fırsatı yakalarsınız.
  • Dijital ekstrenizi cihazınıza indirebilir ve e-mail ile gönderebilirsiniz.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan  Kredi Kartı Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

  CEPTETEB Mobil Uygulaması, Dijital Ekstrenize kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılıyor. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan Dijital Ekstrenizi görüntüleyebilmek için takip etmeniz gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Kartlar” menüsü altında görüntülenen kredi kartınızın üzerine tıklayın. İsterseniz “Tümünü Gör” seçeneğine tıklayarak diğer kartlarınıza da ulaşabilirsiniz.
  • Açılan ekranda sağ alt köşede yer alan yeşil “Menü” ikonuna tıklayarak “Hesap Ekstresi” adımından görüntülemek istediğiniz ekstrenizi seçin.
  • Ekstrenizi seçtikten sonra sağ alt köşede yer alan “PDF” butonuna tıklayarak, ekstrenizi PDF formatında görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

  CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Kredi Kartı Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

  CEPTETEB İnternet Şubesi, Dijital Ekstrenize kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılıyor. CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Dijital Ekstreni görüntüleyebilmek için takip etmeniz gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Kartlar” menüsü altında görüntülenen kredi kartlarınızdan, ekstresini görüntülemek istediğiniz kredi kartının üzerine tıklayın.
  • Açılan ekranda yer alan “Hesap Ekstresi” sekmesinden, görüntülemek istediğiniz ekstrenizi seçin.
  • Ekstrenizi seçtikten sonra “PDF Göster” butonuna tıklayarak, ekstrenizi PDF formatında görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

  CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş için gerekli olan parolanız yoksa ya da parolanızı unuttuysanız, "Parolamı Al/Unuttum" tıklayarak yeni parolanızı hemen oluşturabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla