Dijital Ekstre Nedir?

Dijital Ekstre Nedir?
  Paylaş

  Dijital Ekstre ile Ekstre Bilgilerinize Ulaşmak Çok Kolay!

  Kredi kartı ekstrelerinizi görüntülemek istediğinizde, CEPTETEB Mobil Uygulaması ve CEPTETEB İnternet Şubesi sizinle! İster CEPTETEB Mobil Uygulaması, isterseniz de CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden Dijital Ekstre ile kredi kartı  bilgilerinize çok hızlı ve çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Dijital Ekstre Nedir?

  ”Dijital Ekstre ne demek?" merak ediyorsanız, hemen açıklayalım: E-posta ile ekstre gönderimi, Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Yönetmeliği gereği 1 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla isteğine tabi olacak. Yani artık kredi kartı ekstre bilgileri ve özetini e-posta olarak alıp/almamayı tercih edebilirsiniz. E-posta almamayı tercih ettiğiniz dünyada Dijital Ekstre ile kredi kartı ekstre bilgilerine istediğiniz an, istediğiniz yerde dijital olarak CEPTETEB Mobil Uygulaması veya İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Siz de Dijital Ekstre ile her an her yerde ekstre bilgilerine erişebilme kolaylığı yakalamak isterseniz CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanmaya başlamanız ve e-posta ekstre gönderimlerini iptal etmeniz yeterli! Dijital Ekstre, kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra ekstre bilgilerini, güvenli bir şekilde ilgili kanallardan görüntülemeni de sağlar. (CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi kullanmayanlar ya da iletişim tercihini değiştirmek istemeyenlere ekstreleri e-posta kanalı ile gönderilmeye devam edilecektir.)

  Dijital Ekstre’nin Avantajları Neler?

  • Dijital Ekstre hem zaman hem de doğa dostudur. Nasıl mı? Dijital Ekstre sayesinde hem kredi kartı ve KMH ekstrelerinize hiç zaman kaybetmeden saniyeler içinde ulaşabilir, hem de kağıt kullanımının tamamen ortadan kalktığı bu uygulama ile kağıt tasarrufuna katkıda bulunabilirsiniz.
  • Dijital Ekstre, kredi kartı ve KMH ekstrelerinize her an, her yerde ulaşabilmenizi sağlar. Böylece e-postalardan ekstrelerinizi takip etmeye çalışmakla uğraşmaz; dilediğiniz zamanda ve mekanda, kısa süre içinde kolayca ekstrelerinizi görüntüleme fırsatı yakalarsınız.
  • Dijital ekstrenizi cihazınıza indirebilir ve e-mail ile gönderebilirsiniz.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan  Kredi Kartı Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

  CEPTETEB Mobil Uygulaması, Dijital Ekstrenize kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılıyor. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan Dijital Ekstrenizi görüntüleyebilmek için takip etmeniz gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Kartlar” menüsü altında görüntülenen kredi kartınızın üzerine tıklayın. İsterseniz “Tümünü Gör” seçeneğine tıklayarak diğer kartlarınıza da ulaşabilirsiniz.
  • Açılan ekranda sağ alt köşede yer alan yeşil “Menü” ikonuna tıklayarak “Hesap Ekstresi” adımından görüntülemek istediğiniz ekstrenizi seçin.
  • Ekstrenizi seçtikten sonra sağ alt köşede yer alan “PDF” butonuna tıklayarak, ekstrenizi PDF formatında görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

  CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Kredi Kartı Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

  CEPTETEB İnternet Şubesi, Dijital Ekstrenize kolay bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılıyor. CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Dijital Ekstreni görüntüleyebilmek için takip etmeniz gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Kartlar” menüsü altında görüntülenen kredi kartlarınızdan, ekstresini görüntülemek istediğiniz kredi kartının üzerine tıklayın.
  • Açılan ekranda yer alan “Hesap Ekstresi” sekmesinden, görüntülemek istediğiniz ekstrenizi seçin.
  • Ekstrenizi seçtikten sonra “PDF Göster” butonuna tıklayarak, ekstrenizi PDF formatında görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

  CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş için gerekli olan parolanız yoksa ya da parolanızı unuttuysanız, "Parolamı Al/Unuttum" tıklayarak yeni parolanızı hemen oluşturabilirsiniz.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan ve CEPTETEB İnternet Şubesi'nden Kredi Kartı Ekstremi nasıl Dijital Ekstreye çevirebilirim?

  Ayarlardan toplu olarak "Dijital Ekstre Talimatı" verebilirsiniz ya da kartınızı seçtikten sonra kart ayarlarından, ekstre tercihinizi Dijital olarak değiştirebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla