T-Kart Sistemi

T-Kart Sistemi
  Paylaş

  T-Kart Sistemi

  T-Kart Sistemi, tedarikçi firmalar ile müşterileri arasındaki alışverişi kolaylaştıran özel bir kartlı tahsilat sistemidir. Çek, senet, teminat mektubu, banka havalesi v.b. masraflar, T-Kart Sistemi Sistemi ile birlikte ortadan kalkar, firmaların satış ve tahsilat yapısı güvenli ve basit hale gelir.

  T-Kart Sistemi, bir yandan tedarikçi firmalara tahsilat garantisi verirken, diğer yandan kredi limiti sayesinde kart sahibi firmalara satınalma gücü sağlar. Böylece T-Kart Sistemi, hem tedarikçi firmaların hem de kart sahiplerinin hayatını kolaylaştırır.

  T-Kart Sistemi ile satış yapmak isteyen ana firmalar, üreticiler, distribütörler, perakende noktalara mal dağıtımı yapan firmalar üye firmalarımız arasına katıldıktan sonra, kendi müşterilerinin işyerlerinde tahsilatlarını gerçekleştirirebilir. Sistem kapalı devre çalıştığı için sadece kendi müşterilerinde kullanılabilir, bu nedenle T-Kart Sistemi güvenlidir.

  T-Kart Sistemi ile mal alımı yapmak isteyen firmalar için ise hemen TEB'de bir hesap açılır ve istedikleri Banka kartı yada Şirket kredi kartına T-Kart Sistemi tanımlaması yapılır, eğer mevcutta bir kartı yok ise öncelikle Banka kartı yada Şirket kredi kartı talep edilmesi gerekir.

  Bu sayede, kart sahibi firmalar sisteme üye olan tedarikçi firmalardan alışveriş yaparken T-Kart Sistemi'ın getirdiği tüm kolaylıklardan yararlanır.

  T-Kart Sistemi'nin Özellikleri:

  Esnek Vade; İster satış anında malın türüne ve müşterinin ihtiyacına göre bir vade belirlenir, istenirse önceden belirlediğiniz vadeler arasında seçim yapılabilir.

  Firmaya Özel Limit; TEB tarafından tahsis edilen T-Kart Sistemi limiti sisteme dahil olan üye işyerleri arasında kart hamilleri tarafından istenildiği şekilde paylaştırılabilir. Günlük faizlendirme sistematiği ile esnek kredi imkanından yararlanılabilir. Kart hamilleri limit dağılımlarını istedikleri an 444 0 832 TEB Şirket Telefon Bankacılığı'nı arayarak değiştirebilirler.

  Raporlama; yapılan işlemlerle ilgili detaylı rapor desteği alınabilir.

  Sayfa içeriğini puanla