TEB KOBİ Danışmanları

TEB KOBİ Danışmanları
  Paylaş

  KOBİ’lerin büyüme yolculuklarında destek TEB KOBİ Danışmanları!

  TEB KOBİ Danışmanları, KOBİ’lerin büyüme süreçlerinde onlara destek olan ve firmaların üretim, yönetim, satış ve pazarlama dinamiklerine hakim bir formasyon kazanmak adına özel bir eğitimden geçen TEB müşteri temsilcileridir. TEB KOBİ Danışmanlık programı çatısı altında eğitim alan müşteri temsilcileri, KOBİ’lerin sadece finansman odaklı sorunlarının yanında aşağıda yer alan konularda ortaya çıkan problemlerin tespiti ve çözümleri konusunda rehberlik etmek üzere donanmıştır.

  • Üretim yönetimi,
  • Organizasyonel yapılanma,
  • Pazarlama faaliyetleri,
  • İnsan kaynakları yönetimi

  Yurtiçi satış pazarlama, yurtdışı satış pazarlama ile üretim yönetimi ve finansman yönetimi gibi konularda uzmanlaşan bu rehberler; firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıkları yol haritası ile firma satışlarının geliştirilmesi, üretim veriminizin arttırılması, finansal kaynaklarınızın etkin kullanımı gibi konularda çözüm önerileri geliştirilmesine önderlik eder.

  Aldıkları eğitimle sektörler  ve işletme yönetimi konusunda  bilgi ve deneyimlerini sunan TEB KOBİ Danışmalık Programı çatısı altında yetişmiş uzman ve rehberler hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın TEB Şubeleri’ne başvurabilirsiniz.

     Sayfa içeriğini puanla