TEB KOBİ Danışmanları

TEB KOBİ Danışmanları
  Paylaş

  KOBİ’lerin büyüme yolculuklarında en büyük destekçileri TEB KOBİ Danışmanları!

  TEB KOBİ Danışmanları, KOBİ’lerin büyüme süreçlerinde onlara destek olan ve firmaların üretim, yönetim, satış ve pazarlama dinamiklerine hakim bir formasyon kazanmak adına özel bir eğitimden geçen TEB müşteri temsilcileridir. TEB KOBİ Danışmanlık programı çatısı altında eğitim alan müşteri temsilcilerimiz, KOBİ’lerin sadece finansman odaklı sorunlarının yanında aşağıda yer alan konularda ortaya çıkan problemlerin tespiti ve çözümleri konusunda da rehberlik etmek üzere donanmıştır.

  • Üretim yönetimi,
  • Organizasyonel yapılanma,
  • Pazarlama faaliyetleri,
  • İnsan kaynakları yönetimi

  Yurtiçi satış pazarlama, yurtdışı satış pazarlama ile üretim yönetimi, finansman yönetimi ve teknoloji gibi konularda uzmanlaşan danışmanlarımız; firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıkları yol haritası ile firma satışlarının geliştirilmesi, üretim veriminizin arttırılması, finansal kaynaklarınızın etkin kullanımı gibi konularda çözüm önerileri geliştirilmesine önderlik eder.

  Aldıkları eğitimle farklı sektörler özelinde şirket yönetimi konusunda  KOBİ’lerimize yol gösteren TEB KOBİ Danışmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın TEB Şubeleri’ne başvurabilirsiniz.

     Sayfa içeriğini puanla