TEB Yurtdışı Pazarlama ve Satış Uzmanları

  Paylaş

  Dış Ticaret konusunda bilgilere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? TEB Yurtdışı Pazarlama ve Satış Uzmanlarımız sizleri TEB Şubelerinde bekliyor.

  Yurtdışı pazarlama ve satış konusunda deneyimli KOBİ müşteri temsilcilerimizden; işletmenizdeki sorunların tespit edilmesi, bu sorunlar için çözümler önerilmesi ve aynı zamanda dış pazarlarla ilgili fırsatlar hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

  Yurtdışı pazarlama ve satış konusunda özel bir uzmanlık eğitiminden geçen uzmanlarımız eğitim süreci sonunda;

  • Temel Dış Ticaret Bilgileri
  • Dış Ticaret Mevzuatı
  • Dış Ticaret Finansmanı ve Yapılandırma
  • Uluslararası Kültürel Farklılıklar ve Sözleşmeler
  • Stratejik Dış Ticaret Planı Hazırlama

  gibi birçok konuda bilgiler paylaşarak KOBİ’lerimizi destekliyor, problemli alanların tespit edilmesine yönelik detaylı analizler yapıyor ve bu analizlerin sonucunda da çözülmesi gereken problemleri belirleyip KOBİ yöneticisi ile paylaşıyor.

  Hazırladığı öneriler ile KOBİ’lerin değişen ekonomik şartlara uygun olarak gelişme çabalarına destek olan ve dış pazarlardaki fırsatlarla ilgili bilgi veren danışmanlarımız bu kapsamda; KOBİ’lerin satış performansını geliştirmesi ve finansal kaynaklarını etkili kullanılmasında  KOBİ’lerin dayanıklılığını arttırıyor; dış pazarlardaki fırsat ve muhtemel riskler konusunda KOBİ’lere yol gösterici olabilecek bilgiler veriyor.

  Danışmanlarımızla tanışmanız için TEB Şubelerimize bekliyoruz.

  Sayfa içeriğini puanla