TEB Faktoring

TEB Faktoring
  Paylaş

  TEB Faktoring

  İster KOBİ, ister çok uluslu kurumsal, tüm şirketler için, ihtiyaca yönelik hızlı ve kolay yurt içi ve yurt dışı faktoring çözümleri TEB Faktoring’te.

  1997 yılında, Türk Ekonomi Bankasının bir iştiraki olarak kurulan TEB Faktoring, Türkiye’de faktoring sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Kuruluşundan itibaren, tecrübesi, müşteri odaklı, hızlı ve kolay çözümleriyle, şirketlerin büyümesine, işlerini yurt içi ve yurt dışında geliştirmesine destek olarak, yurt içi ve yurt dışı faktoring hizmetleriyle müşterilerilerinin sürdürülebilir ve güvenilir finansal ortaklarından biri haline gelmiştir.

  TEB Faktoring, etkin bir nakit yönetimi ve ek işletme sermayesi sağlarken, siz de alacaklarınız için uğraşmak zorunda kalmaz, erken tahsilat ve daha karlı satış yaparken, işlerinizi büyütmeye daha çok odaklanabilirsiniz.

  1998 yılından beri üyesi olduğu, dünyanın en büyük uluslararası faktoring organizasyonu FCI tarafından, 7 kere dünyanın en iyi ihracat faktoring şirketi seçilmiş, kaliteli ve deneyimli bir kadroya sahip olan TEB Faktoring ile çalışmanın sağlayacağı başlıca avantajları özetlemek gerekirse:

  • Güçlü mali yapı ve uygun fon maliyetler;
  • Her ölçekten firma için hızlı, uygun ve esnek, uluslararası standartta çözümler;
  • Müşterisini dinleyen ve ihtiyacına göre hız ve verimlilik odaklı çözümler tasarlayan uzun dönemli finansal ortak;
  • Nerede, ne zaman isterseniz ulaşabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz Dijital kanallar ve hizmetler;
  • Banka Limitlerinizi bloke etmeyen kısa ve orta vadeli Finansman;
  • Yaygın TEB A.Ş. şube ağının kolaylıkları ve deneyimli TEB Faktoring kadrosu.

  Data detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, ihtiyacınıza yönelik en uygun ürünü, beraber bulabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. 

  TEB Faktoring hızlı servisini hemen kullanmaya başlamak için hızlı başvur sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Size en yakın şubemizi bulmak için tıklayınız.

  Sayfa içeriğini puanla