Nakdi Krediler

Nakdi Krediler
  Paylaş

  Nakdi Krediler

  Spot Krediler

  Faiz oranının kullanım tarihinde belirlenerek sabitlendiği bu kredi türünün faiz ve anapara tahsilatı vade sonunda gerçekleştirilir. Spot kredi uygulamasının en önemli özelliklerinden biri, kredi vadesinin haftalık, aylık ve hatta günlük olarak belirlenebilmesi, diğeri ise, kredi kullandırımı anında belirlenen faiz oranının vade sonuna kadar aynı kalmasıdır.

  Rotatif Krediler

  Rotatif Türk Lirası Krediler, firmaların ticari faaliyetleri sırasında çeşitli nedenlerle gereksinim duydukları (hammadde alımı ve üretim giderleri vb.) kısa süreli finansmanın sağlanması amacıyla kullandırılan kredilerdir. Kredinin vadesi, fiyatı ve teminatları piyasa koşullarına göre belirlenmektedir.

  Taksitli Ticari Kredi

  Firmanızın tüm ihtiyaçları için Taksitli Ticari Kredi.

  Sabit eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı.

  Kredili Mevduat Hesabı

  • Kredili Mevduat Hesabınız varsa, vadesiz mevduat hesabınızda paranız olmasa dahi fatura, çek, vergi, ssk gibi ödemelerinizi yapabilir, nakit ihtiyacınızı ek bir prosedüre gerek kalmadan karşılayabilirsiniz.
  • Böylece çekinizi tahsil edemediğiniz ya da beklediğiniz havale/EFT geciktiği için ödemelerinizi yapamamak ya da çekinizin karşılıksız kalması gibi sorunlar yaşamazsınız. Hesabınıza ödeme yaptığınızda krediniz otomatik olarak kapanır, faiz ise kullandığınız gün kadar süre için ay sonunda hesaplanarak tahsil edilir

  Nakit akışında yaşanabilecek beklenmedik durumlara çözüm arayan, kısa vadeli kaynak arayışında olan KOBİ'ler için ürünümüzdür. Kredili Mevduat Hesabı; çek, fatura, maaş, vergi veya diğer ödemeleriniz için hesabınızda para olmadığı anlarda devreye giren ve firmanızın ihtiyaç duyduğu finansmanı sağlayan kredili bir ticari hesaptır.

  • Şubeye gitmeden, talimat vermeden tüm ödemelerinizi yapabilir,
  • TEB ATM'lerinden günün 24 saati hesabınızda para olmasa da nakit çekebilir,
  • TEB İnternet veya 444 0 832 TEB Şirket Telefon Şubesi'ni ya da TEB ATM'lerini kullanarak 24 saat dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

  Kredili Mevduat Hesabı ticaretinize uygun ölçülerde, istediğiniz anda, tüm kanallardan (ATM, CEPTETEBİŞTE Mobil Uygulaması, Şube vb.) kullanabileceğiniz finansman kaynağı sağlar. Kredili Mevduat Hesabı sahibi olmak veya ayrıntılı bilgi almak için 444 0 832 TEB Şirket Telefon Şubesi'ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Döviz Kredileri

  Döviz Kredileri, genel olarak ihracata hazırlık amacıyla ürün ve kaynak bazındaki bazı istisnai durumlar dışında, azami 18 ay vadeli olarak kullandırılmaktadır.

  İhracat Kredileri

  İhracat Kredisi, ihracat, ihracat sayılan satış ve teslimler ile döviz kazandırıcı faaliyetlerin finansmanı amacıyla Türk Lirası cinsinden kullandırılan bir kredi türüdür.

  İştira - İskonto Kredileri

  İştira-İskonto Kredileri, ticari işlemden doğmuş ve henüz vadesi gelmemiş ticari senetlerin nakde çevrilebilmesine olanak sağlayan bir kredi uygulamasıdır.

  İşyeri Destek Kredisi

  Yeni bir işyeri almak mı istiyorsunuz? İşyeri Destek Kredisi ile çok kolay!

  • Sabit eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı
  • İşyeri alımlarınızı uzun vadeli olarak finanse edebilme imkanı

  Taşıt Kredisi

  İşletmenizin kullanımı için taşıtlarınızı 48 ay vadeye kadar TEB Taşıt Kredisi kullanarak alabilirsiniz.

  * Banka, kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir. Tüm vade, tutar ve faiz oranları konusunda en güncel bilgileri şubelerimizden edinebilirsiniz.

  Yeni bir işyeri almak mı istiyorsunuz? İşyeri Destek Kredisi ile çok kolay!

  ·       Sabit eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı

  ·       TL ya da dövize endeksli olarak kullanabilme imkanı kalkacak

  ·       İşyeri alımlarınızı uzun vadeli olarak finanse edebilme imkanı

  Sayfa içeriğini puanla