Ortak POS

TEB Ortak POS
  Paylaş

  Bankamız Ortak POS uygulaması ile sizlere ek bir maliyet yaratmadan TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Halkbank, Finansbank, Ziraat ve İş Bankası uygulamalarını tek POS üzerinde çalıştırabiliyoruz.

  Hesaplara Geçişler

  Hesaplara geçişler, mevcut tekli POS’larda olduğu gibi yine ilgili bankadaki hesaplarınıza aynı çalışma koşulları ile geçmektedir. Örneğin; TEB be Akbank’ın bulunduğu Ortak POS’ta TEB Kredi Kartları ile yapılan işlemler TEB’deki hesabınıza, Akbank’a ait kartlar Akbank hesaplarına geçmek üzere otomatik olarak işlem görecektir. Böylece her bankaya ait taksit işlemlerinde ve kampanyalarda bir değişiklik olmamaktadır.

  Arıza ve Teknik Destek

  Herhangi bir arıza durumunda Ortak POS’unuza dahil herhangi bir bankanın Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hizmet veya rulo talep edebilirsiniz. Yetkili kişiler en geç 3 gün içerisinde sizleri ziyaret ederek sorununuzu gidereceklerdir.

  Ortak POS’a başvurmak için size en yakın şubemize uğramanız yeterlidir.

  Ortak POS’un Özellikleri

  • Ortak POS uygulamasında bulunan bankalara ait kartları otomatik olarak tanıyıp, işlemin kartın ait olduğu banka menüsü üzerinden gerçekleştirmektedir.
  • Ortak POS uygulamasında bulunan bankalar dışındaki kartların TEB POS’u üzerinden geçebilmesi için Ortak POS cihazı üzerinden işyeri kendisi seim yapabilmektedir.
  • Ortak POS’un mevcut POS’lardan farklı fiziksel POS donanımının tek olmasıdır. Yani mevcut tekli POS’larınızdan şu an ne tür işlemler yapabiliyorsanız Ortak POS’a geçildiğinde de aynı banka uygulamaları ile işlemleri aynı şekilde yapabilirsiniz.
  Sayfa içeriğini puanla