Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Uygun faiz oranlı ticari veya bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.Taksitli ticari kredilerinizde, kredi kullandırım aşamasında, 50.000 TL’ye kadar olan kredi tutarlarında kredi kullandırım masrafı alınmayacaktır. 

Patron Kart

Bünyesinde taksitli ticari nakit kredi, şirket kredi kartı ve KMH olmak üzere 3 farklı ürün bulunduran Patron Kart kullanma imkanı olacaktır*. Patron Kart ile alışveriş yapılması ve ATM’den KMH hesabına erişebilmesinin yanı sıra 7/24 şubeye gelmeden ATM, kurumsal internet bankacılığı, kurumsal mobil bankacılık ve şirket telefon bankacılığı vasıtasıyla taksitli ticari kredi kullanma imkanı bulunmaktadır.Teb Patron Kart hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size Özel POS Ayrıcalıkları

Siz optisyenlerimizde, Aylık POS cirosu > 1.500 TL olan üyelerimize POS ücreti muafiyeti verilecektir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Ayrıca ertesi gün, blokeli ve sabit ücretli POS paketleri seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB Şubelerine bekliyoruz.

Ücretsiz EFT/Havale

POS / Patron Kart / Taksitli Ticari Kredi / Çek karnesinden herhangi birini aktif kullanmanız halinde, İnternet Bankacılığı kanalından 5 EFT ve 5 Havale; mobil bankacılık kanalından 5 EFT ve 5 Havale olmak üzere toplam 10 EFT ve 10 Havale işlemi ücretsiz olarak sunulacaktır.

Çek Karnesi

10 yapraklı çek karnesi alması durumunda, 2 adet çek karnesi için masrafsızlık uygulanacaktır. (Damga vergisi alınmaktadır.)

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6