Hayat Koruma Paketleri

Hayat Koruma Paketleri
  Paylaş

  Zaman su gibi akıp giderken, sorumluluklarınız artıyor aileniz büyüyor. Peki hayatın kötü süprizlerine karşı hazırlıklı mısınız?

  İşte Hayat Koruma Paketleri bu beklenmedik durumlarda size ve ailenize maddi güvence sağlamak için tasarlanmıştır. Böylece siz de içiniz rahat, gözünüz arkada kalmadan hayatın tadını çıkartabilirsiniz.

  Hayat Koruma Paketleri Nedir?

  Hayat Koruma Paketleri sizlere tercihleriniz doğrultusunda belirleyebileceğiniz farklı teminat alternatifleri içeren 3 farklı sigorta paketidir. Üstelik bu paketlerle sunulan poliçeler yenileme garantisinin yanı sıra prim garantisini de içermektedir. Böylece hem sigorta poliçeniz başvuru aşamasında belirttiğiniz süre boyunca risk analizi ve sağlık testi yaptırmanıza gerek kalmadan yenileniyor, hem de sunulan prim garantisi ile her yıl için geçerli olacak prim tutarını poliçe başlangıcında biliyor olacaksınız.

  Hayat Koruma Paketleri kapsamında sunulan paket alternatifleri:

  1. Paket: Vefat teminatını içerir.

  2. Paket: Vefat ve tehlikeli hastalıklar teminatları sunulur. Bu paketle özel şartlar dahilinde tanımlanan 18 farklı hastalıktan birisine yakalanılması ve bekleme süresinin doldurulması durumunda tehlikeli hastalıklar teminatı ödenir ve poliçe sonlanır.

  3. Paket: Vefat ve tehlikeli hastalıklar teminatları sunulur. Bu paketle özel şartlar dahilinde tanımlanan 18 farklı hastalıktan birisine yakalanılması ve bekleme süresinin doldurulması durumunda tehlikeli hastalıklar teminatı ödenir. Ancak poliçe sonlanmaz ve vefat teminatı poliçe süresi boyunca devam eder.

  Hayat Koruma Paketleri'nden Kimler Faydalanabilir?

  Kendisine ve sevdiklerine hayatın getireceği riskler karşısında finansal koruma sağlamak isteyen, 18-64 yaş arasında ciddi sağlık riskleri taşımayan herkes bu güvenceden faydalanabilir.

  Ek Hizmetler Nelerdir?

  Belirli limitteki teminata sahip olan sigortalılarımıza Acil Sağlık Hizmetleri kapsamında ücretsiz olarak tıbbi danışmanlık, medikal bilgi köprüsü ve acil kara ambulansı hizmetleri sunulmaktadır.

  Vergi Avantajınız:

  Ücretli çalışanlar için; hayat sigortası için ödediğiniz primleri, aylık olarak elde ettiğiniz brüt ücretin %5'ini ve yıllık olarak brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahından indirebilirsiniz.

  Yıllık beyanname verenler için; hayat sigortası için ödediğiniz primleri, beyan ettiğiniz yıllık gelirin %5'ini ve yıllık olarak brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahından indirebilirsiniz.

  Hayat Koruma Paketleri BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Bu ürünü satın almak için size en yakın TEB Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla