Tek ATM

Tek ATM
  Paylaş

  Üç Banka Tek ATM

  TEB, DenizBank ve QNB Finansbank ATM’leri artık Tek ATM. Siz de TEB banka ve kredi kartınızla Tek ATM’lerden para çekip yatırabilirsiniz.

  Üç bankadan hangisinin müşterisiyseniz, diğer 2 bankanın ATM’lerinden limitiniz dahilinde her ay 3 işleme kadar masrafsız para çekebilir, hesaba para yatırabilir ve kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, sınırsız sayıda hesap bakiyesi, kredi kartı borcu ve limitinizi sorgulayabilirsiniz.

  DenizBank ve QNB Finansbank ATM'lerinden Ücretsiz Yapabileceğiniz İşlemler:

  • İşlem limitleriniz dahilinde para çekme, yatırma, bakiye görüntüleme ve kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri aylık 3 işleme kadar ücretsiz yapabilirsiniz. 
  • Hesap bakiyenizi, kredi kartı borcunuzu ve limitinizi  herhangi bir adet sınırı olmadan dilediğiniz kadar ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

  Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Ay boyunca DenizBank ve/veya QNB Finansbank ATM’lerinden yapacağınız 4. ve sonrasındaki para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleriniz için masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.
  • DenizBank ve QNB Finansbank ATM’lerinden yapılan kredi kartı nakit avans kullanımlarında  masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.
  • Ücretsiz işlem hakkı sadece yurt içi ATM'lerden yapılan işlemler için geçerlidir, yurt dışı ATM'lerinden yapılan işlemlerde masraf-komisyon listemizdeki güncel işlem ücretleri tahsil edilecektir.
  • TEB, DenizBank ve QNB Finansbank uygulama koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sayfa içeriğini puanla