TÜRMOB LUCA Maaş Ödeme Hizmeti

TÜRMOB LUCA Maaş Ödeme Hizmeti
    Paylaş
    Bankamız ile TÜRMOB arasındaki işbirliği kapsamında, TÜRMOB'a ait LUCA isimli muhasebe yazılımını kullanan SMMM'ler (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler), muhasebe hizmeti verdikleri müşterilerinin maaş ödemelerini LUCA üzerinden Bankamıza gönderebilecektir. Bu uygulama, TEB ile LUCA arasında kurulmuş olan ve tamamen online çalışan bir sistem üzerinden anlık olarak gerçekleşecektir. Dijital iş uygulamalarında bir ilk olan bu hizmet, TEB'in nakit yönetimi alanındaki en yeni hizmetidir.

    Yeni hizmetimiz sayesinde işletmeler, maaş ödeme operasyonlarını daha etkin yönetme imkanına sahip olacaktır. Bu kapsamda bankaya her ay maaş bilgilerini göndermek, talimat iletmek, maaş bilgilerinde olası hataları düzeltmek gibi vakit alan süreçlerden tasarruf sağlanabilecektir. Hizmetimizden yararlanmak isteyen maaş anlaşmalı müşterilerimizin, hesaplarının bulunduğu şubemizden temin edecekleri yetki formunu doldurmaları yeterlidir. Yapılacak tanımlama ile beraber maaş ödemeleri güvenli ortamda gerçekleştirilecektir.

    Bu hizmetin verilmesinde Luca kullanan SMMM'ler de müşterilerinin işlem yükünü azaltarak hizmet kalitelerini yükseltmiş olacaktır. Bankamız sistemine kayıtlı SMMM'ler, müşterilerinin maaş bilgilerini sisteme aktararak güvenli ortamda işlemlerini onaylayacaktır. Ayrıca yapılan işlemlerin muhasebe kayıtları otomatik olarak gerçekleşecektir.

    Sayfa içeriğini puanla