Güvenli Çantam Ferdi Kaza

Güvenli Çantam Ferdi Kaza
  Paylaş

  Güvenli Çantam Sigortası ile çanta ya da cüzdanınızın çalınmasından doğan maddi zararlarınız ve hukuksal uyuşmazlık yaşamanız durumunda yapacağınız hukuksal harcamalar poliçe teminat limitleri dâhilinde karşılanır. Bu kapsamda kredi kartlarınız, kimlik belgeleriniz (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet vb.), cep telefonunuz, nakit paranız, mücevherat ve saatiniz koruma altına alınır. Poliçenizi alırken seçebileceğiniz 5 ayrı paketle hırsızlığa karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

  Ayrıca sigortanızda yer alan Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Daimi Maluliyet ve Kaza Sonucu Tedavi Masrafları teminatları ile de kazalara karşı maddi güvenceye sahip olursunuz.

  18-69 yaş arasındaki herkesin yararlanabileceği sigortanın süresi 1 yıldır. Güvenli Çantam Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz

  Ferdi Kaza

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı
  • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları

  Hırsızlık ve Kapkaç

  • Cüzdan - Çanta - Kimlik Belgeleri
  • Kredi Kartları
  • Cep Telefonu - Mücevherat - Saat
  • Nakit - Seyahat Masrafları

  Hukuksal Koruma

  Ek Hizmetler:

  Güvenli Çantam Sigortası ile sunulan geniş kapsamlı koruma ve ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamında verilen ek hizmetler CPP Yardım ve Destek Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır.  CPP Yardım ve Destek Hizmetleri’ne 444 1 277 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Hırsızlık ve kaybolma durumunda; çalıntı kartlarınızın iptali ve yeni kart siparişi verilmesi için ilgili kurumlarla iletişime geçilir, yapmış olduğunuz iletişim harcamaları karşılanır. Ayrıca, tıbbi danışmanlık ve nakil, araç çekilmesi ve çilingir işlemleri gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

  Bunların dışında, çanta ya da cüzdan hırsızlığı yaşamanız durumunda 1.000 EUR’ya kadar Yurtdışında Acil Durum Nakit Avansı, 2.000 TL’ye kadar Acil Otel Faturalarının Ödenmesi ve Seyahat Biletlerinin Yenilenmesi için avans* ödemeleri yapılır.

  *Avans ödemelerinin 15 gün içerisinde geri ödenmesi gerekmektedir.

  Hayata Değer Ferdi Kaza Sigortası için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

  **TEB A.Ş. , BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olup, Güvenli Kimliğim Ferdi Kaza Sigortası BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır.

  Sayfa içeriğini puanla