CEPTETEB'de Merak Ettikleriniz

CEPTETEB'de Merak Ettikleriniz
  Paylaş

  CEPTETEB tüm bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, şubeye gitmeden yapmanızı sağlar. Üstelik CEPTETEB, her zaman iyi faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunar.

  Nasıl CEPTETEB Müşterisi Olunur?

  CEPTETEB’li olmak çok kolay. Başvuru formunu web sitesinden doldurulabileceğiniz gibi mobil uygulamadan da doldurulabilirsiniz. Mobil uygulamamız ile kimlik fotoğrafınızı çekerek başvuru formunu daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

  Mevcut TEB müşterileri için ise CEPTETEBli olmak çok daha kolay. Avantajlardan hemen yararlanmak için tek yapmanız gereken, CEPTETEB İnternet Şube’sine girip CEPTETEB ürünlerini kullanmaya başlamak. 

  CEPTETEB’in Avantajları

  %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi!

  CEPTETEBliysen, App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play'den CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 bonus kazanırsın.

  Havalimanlarında Hızlı Geçiş Ayrıcalığı

  Havalimanlarında herkesten Önce CEPTETEB'liler Gelir!

  Çünkü CEPTETEBliler anlaşmalı havalimanlarında Hızlı Geçiş özelliğini ücretsiz kullanıyor. Durmayın, CEPTETEB dünyasına gelin, zaman kazanın.

  CEPTETEB'liler, İstanbul Havalimanın'da da ücretsiz hızlı geçiş ve buggy* ayrıcalığını yaşıyor!

  *Buggy: İstanbul Havalimanında bulunan ve CEPTETEB’lilerin de dış hatlardaki kapılara ulaşımı sağlayan, kapılar arasında ring servisleri yapan golf araçlarıdır.

  Sorularınız için tıklayınız.


  Sayfa içeriğini puanla