Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi ve Kredili Mevduat Hesabı

İhtiyaçlarınız için kefilsiz, teminatsız 100 bin TL’ye kadar yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve tüm vergi ödemelerinizde ve kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızın finansmanı için size özel Kredili Mevduat faiz oranı!

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

TEB Yıldız Priority Card Ayrıcalıkları

Restoran harcamalarına %10 ekstra Bonus veren, ücretsiz motovale, ücretsiz lounge hizmetleri gibi birçok ayrıcalığa sahip “TEB Yıldız Priority Card” ile TEB’de her zaman ayrıcalıklısınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İşyerim Güvende Sigortası ve Eğitim Geleceğim Sigortası

İşyerim Güvende Sigortası” ve Eğitim Geleceğim Sigortası ile TEB hem işyerinizi hem de sizi düşünür.

Ödemelerinizde kolaylık

Noter vergi harçlarını kolayca ödeyebileceğiniz CEPTETEB İnternet Şubesi ile dilediğiniz zaman ödemelerinizi gerçekleştirerek zamandan tasarruf edersiniz.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6