TEB Özel Infinite Card

TEB Özel Infinite Card
  Paylaş

  VISA'nın exclusive kredi kartı "Infinite", Türkiye'de TEB ortaklığı ile "TEB Özel Infinite Card" adıyla hem de metal versiyon ile size ulaşıyor.

  Bu kartla sadece bir kredi kartına değil, birçok avantaj ve hizmete de sahip oluyorsunuz. Bu kartla TEB Özel dünyasının özel üyelerinden biri oluyorsunuz.

  TEB ÖZEL INFINITE METAL CARD AYRICALIĞI 

  TEB Özel Infinite Card, sadece TEB Özel müşterileri için metal olarak üretiliyor. Metal kredi kartı TEB Özel Infinite Card Limited Edition hakkında bilgi almak isterseniz size en yakın TEB Özel Bankacılık Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Özel Bankacılık Merkezlerine ulaşmak için tıklayın.

  VISA LUXURY HOTELS COLLECTION AYRICALIKLARI 

  TEB Özel Infinite Card ile dünyanın önde gelen otellerinde size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  ZUBIZU BLACK AYRICALIKLARI 

  TEB Özel Infinite Card ile ZUBİZU Black üyesi olursunuz. Türkiye’nin en seçkin restoranlarında indirim sağlayan ZUBİZU Black ayrıcalıklarından faydalanmaya başlamak için cep telefonunuza ZUBİZU uygulamasını yüklemeniz ve TEB Özel Infinite Card kartınızı ZUBİZU’ya tanımlamanız yeterli.

  GLOBAL AYRICALIKLAR 

  Dünya genelinde otelden, lüks giyim markalarına, araç kiralama hizmetlerinden lüks restoranlara kadar farklı sektörlerde 1.000’i aşkın, seçkin üye iş yerinde TEB Özel Infinite Card’a özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

  TEB ANINDA YANINIZDA ASİSTANLIK HİZMETLERİ 

  TEB Özel Infinite Card sayesinde çekiciden çilingire, cam tamirinden tesisatçı desteğine kadar birçok asistans hizmetini 7/24 alabilirsiniz. Asistans hizmetlerinden yararlanmak için 444 0 966 TEB Özel Hattı’nı aramanız yeterlidir.Asistans hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

  YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTEL VE RESTORANLARDA %10 İNDİRİM 

  Bu ayrıcalıktan, TEB Özel Infinite Card'ınız ile yurt içinde 300 TL ve yurt dışında 100 USD ve 100 Euro üzerindeki otel ve restoran harcamalarınız için yararlanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı otel ve restoranlarda kartınızı kullanarak %10 indirimden* yararlanabilirsiniz.

  *Bu ayrıcalıktan yurt içinde 300 TL, yurt dışında 100 USD ve 100 Euro üzerindeki otel ve restoran harcamalarınız için 31 Aralık 2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Her bir ekstre döneminde tüm ekstrelerin toplamı için maksimum indirim tutarı 300 TL ile sınırlıdır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen otel ve restoran harcamaları %10 indirim kampanyası kapsamında değildir. TEB dilediği zaman kampanyayı durdurma/şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

  ** İçinde bulunan ayda ilgili indirimden faydalanabilmek için son ekstre tutarının en az 3.000 TL olması gerekmektedir.

  ÜCRETSİZ LOUNGE KONFORU 

  TEB Özel Infinite Card'ınız sayesinde 136 ülkede, 466 şehirde, 850 havalimanının özel bekleme salonlarından yararlanabilirsiniz. İş veya özel yolculuklar öncesi kalabalık ortamlardan uzakta beklemeye imkân veren; gazete, televizyon, içecekler eşliğinde rahat bir ortam sunan bu salonlarda telefon, faks, internet gibi haberleşme imkânlarını kullanabilirsiniz.

  TEB Özel Infinite Card ile yurt içinde bir misafirinizle birlikte ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz lounge’lar:

  • İstanbul Havalimanı Dış Hatlar - IGA Lounge
  • Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Prime Class Lounge ve Dış Hatlar Comfort Lounge
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dışa Hatlar - Prime Class Lounge’ları
  • Antalya Havalimanı İç ve Dış Hatlar - CIP Lounge
  • Dalaman Havalimanı - Terminal 2 CIP Lounge
  • Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar Prime Class Lounge ve Dış Hatlar Comfort Lounge

  Lounge’a giriş yapmak için Lounge Key resepsiyonundaki yetkiliye TEB Özel Infinite Card’ınızı vermeniz yeterlidir.

  Ayrıca kartınızın Lounge Key özelliği sayesinde yurt dışında Lounge Key anlaşmalı lounge'lardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

  Yurt dışında geçerli lounge’ları sorgulamak için tıklayınız.

  HAVALİMANI OTOPARKLARINDA %50 İNDİRİM 

  TEB Özel Infinite Card ile havalimanları otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz. İndirim, aşağıdaki otoparkların iç ve dış hat terminallerindeki otoparklarda TEB Özel Infinite Card ile yapılan ödemeler için geçerlidir:

  • İstanbul Havalimanı
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
  • Ankara Esenboğa Havalimanı
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  • Antalya Havalimanı
  • KKTC Ercan Havalimanı

  * İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstrenizin minimum 3.000 TL olması gereklidir.

  ** İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

  SİNEMA VE TİYATRO BİLETLERİNDE %50 İNDİRİM 

  TEB Özel Infinite Card ile hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB Özel'den hediye!

  • Hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimizin, hafta sonu alacağı sinema ve tiyatro bileti için %50 indirim ekstrelerine yansıtılacaktır.
  • Bu indirimden yararlanmak için mutlaka bir önceki hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gereklidir.
  • Sinema ve tiyatro biletinin hafta sonu alınması gereklidir.
  • 1 ay içinde en fazla 50 TL’lik indirim kazanılabilir.
  • Hafta içi Cuma 24:00'e kadar toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, hafta sonu Pazar 24:00'e kadar yapacakları sinema ve tiyatro biletlerinden %50 indirime hak kazanacaktır.
  • Kampanyaya sadece satış ve taksitli satışlar dahil olup, nakit çekimler dahil değildir.
  • Sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kart bazında geçerlidir.
  • Bu indirim sadece sinemaların bilet gişelerinde geçerlidir.
  • İndirimden faydalanabilmek için son ekstre tutarının minimum 3.000 TL olması gerekmektedir.
  BONUSLARINIZI UÇUŞ MİLİ OLARAK KULLANIN 

  TEB Özel Infinite Card'ınızla kazandığınız tüm puanları bundan böyle TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Üstelik seyahatlerinizde birikmiş bonuslarınızı 3 kat değerli kullanabilirsiniz. TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Özel Infinite Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Özel Infinite Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.*

  *3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.

  VETERİNER VE PETSHOP HARCAMALARINIZA ÖZEL %10 İNDİRİM 
  Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil tüm kartlarınızdan aylık en fazla kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak pazar yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmadan önce bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

  Kampanyalar 31.12.2021’e kadar geçerli olup TEB dilediği zaman kampanyaları değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar.

  Sayfa içeriğini puanla