Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Siz doktorlarımıza özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyoruz. Ayrıca TUS ve DUS sınavlarına hazırlanan doktor ve doktor adayları için 15 bin TL’ye kadar 6 ay ötelemeli 48 ay vadeli kredi seçeneklerini öğrenmek için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Size özel POS Ayrcalıkları

Siz doktorlarımıza ertesi gün, blokeli “0 bloke gün 0 komisyon” POS seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Ödemelerinizde kolaylık

Doktor ve Diş Hekimi vergi harçlarını kolayca ödeyebileceğiniz CEPTETEB İnternet Şubesi ile dilediğiniz zaman ödemelerinizi gerçekleştirerek zamandan tasarruf edersiniz.

TEB Platinum Card Ayrıcalıkları

Restoran harcamalarına %10 ekstra Bonus veren, ücretsiz motovale, ücretsiz lounge hizmetleri gibi birçok ayrıcalığa sahip “TEB Platinum Card” ile TEB’de her zaman ayrıcalıklısınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6