Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Siz doktorlarımıza özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyoruz. Size özel kredi seçeneklerini öğrenmek için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Size Özel POS Ayrıcalıkları

Siz doktorlarımıza ertesi gün, blokeli “0 bloke gün 0 komisyon” POS seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Ödemelerinizde Kolaylık

Doktor ve Diş Hekimi vergi harçlarını kolayca ödeyebileceğiniz CEPTETEB İnternet Şubesi ile dilediğiniz zaman ödemelerinizi gerçekleştirerek zamandan tasarruf edersiniz.

TEB Yıldız Priority Card

Motovale, kuru temizleme, havalimanı lounge, otopark, transfer hizmetleri gibi birçok alanda indirimli veya ücretsiz hizmetlerle tüm restoranlarda bonus avantajlarından faydalanabileceğiniz TEB Yıldız Priority Card ile daima ayrıcalıklısınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6