Avukat Paketi

Barokartınızı CEPTETEB'e kaydederek istediginiz zaman CEPTETEB'den veya ATM'lerimizden Barokart'ınıza para yükleyebilir; bu işlem için herhangi bir komisyon veya ücret ödemezsiniz! Üstelik, Barokart yüklemelerinize aylık 100 TL'ye varan nakit geri ödeme avantajı* da TEB'de!

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 5 

Barokart Yüklemelerine Nakit İade Ayrıcalığı

Barokart’ına aylık 5.000-10.000 TL arası yükleme yapan Avukatlarımıza aylık 50 TL , 10.000 TL ve üzeri yükleme yapan Avukatlarımıza ise aylık 100 TL nakit iadesi.*

*TEB meslek grubu Avukat olarak bankamızda kayıt altına alınan gerçek kişi müşterilerin Barokart’ına ATM, CEPTETEB veya TEB İnternet Bankacılığı üzerinden belirlenen tutarlarda yükleme yapılması halinde, müşterinin vadesiz hesabına geri ödeme yapmayı taahhüt eder. TEB; aylık 5.000-9.999 TL arası yükleme yapan Avukatlara aylık 50 TL, 10.000 TL ve üzeri yükleme yapan Avukatlara ise aylık 100 TL vadesiz hesabına geri ödeme yapar. TEB, Barokart’ın bağlı olduğu vadesiz hesaba ilgili ödeme tutarlarını gerçekleştirir. TEB, müşterinin koşulları sağladığı aylar için bir sonraki ayın sonuna kadar, Barokart’a aylık toplam yapılan yükleme üzerinden, nakit ödemeyi gerçekleştirir. TEB, sunduğu tüm ürün, koşul ve ayrıcalıkları istediği zaman değiştirme, durdurma hakkına sahiptir.

Size Özel Kredi Avantajları

Avantajlı faiz oranları ile 3 ay ötelemeli “İhtiyaç Kredisi”, ayrıca Stajyer Avukatlara 3 ay ötelemeli 30.000 TL’ye kadar kredi seçeneği.

Avukatlara, Yıldız Bankacılık Ayrıcalıkları

75.000 TL ve üzeri birikimlerinize “Yıldız Bankacılık Ayrıcalıkları”. Yıldız Bankacılık hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Marifetli Hesap ile avantajlı faiz oranlarıyla birikim yapma ve dilediğiniz zaman para yatırma, çekme özgürlüğü! 

Üç Banka Tek ATM

TEB, DenizBank ve QNB Finansbank ATM’lerinden TEB banka ve kredi kartı ile para yatırıp çekebilme. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 5