Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

TEB Bonus Business Card

Eczanenize yönelik tüm ihtiyaçlarınızı için “TEB Bonus Business Card ile karşılayabilirsiniz. TEB Bonus Business Card hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size özel POS Ayrcalıkları

Siz eczacılarımıza ertesi gün, blokeli “0 bloke gün 0 komisyon” POS seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Siz eczacılarımıza 50 bin TL’ye kadar özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

SGK ve İlaç Depoları Ödemelerinizde Aracılık

SGK ödemelerinizi TEB’e yönlendirebilir, nakit akışınızın TEB aracılığıyla yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6