Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Eczacı SGK Paketi

SGK ödemesini bankamızdan alan Eczacılar, her ay 100 TL bonus kazanırlar. Aylık 100 TL’lik bonusun kazanılabilmesi için, ilgili SGK ödemesinin her ay TEB’deki hesaba SGK tarafından gönderilmiş olması gerekmektedir.

Eczacılarımız, aktif POS da kullanır ise her ay ilave 50 TL bonus olmak üzere ayda toplam 150 TL bonus kazanırlar.  


*Bonuslar, müşterinin SGK ödemesinin geldiği müşteri numarasına bağlı kredi kartına yüklenir. Banka tarafından bonus yüklemeleri, her ayın 1’i ve 15’i arasında bir önceki ayın koşulları sağlayıp sağlamadığına bakılarak yatırılır. Müşterinin 50 TL ek bonus kazanması için POS’unun aktif olmasına bakılır. Aktiflik tanımı, bankanın üye iş yeri aktiflik tanımı olan aylık 1.500 TL ve üzeri ciro yaratmasıdır. Karta yüklenen bonuslar 15 gün içinde kullanılmalıdır. Kullanılmadığı takdirde, devretmez, sona erer. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz. TEB bu kampanyayı değiştirme, durdurma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

TEB Bonus Business Card

Eczanenize yönelik tüm ihtiyaçlarınızı için “TEB Bonus Business Card ile karşılayabilirsiniz. TEB Bonus Business Card hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size özel POS Ayrcalıkları

Siz eczacılarımıza ertesi gün, blokeli “0 bloke gün 0 komisyon” POS seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Siz eczacılarımıza 50 bin TL’ye kadar özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6