Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 8 

Eczacı SGK Paketi / BES

SGK ödemenizi TEB’den almanız ve POS’unuzu aktif* kullanmanız halinde, BNP Paribas Cardif A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesabı’nıza koşulun sağlandığı her ay için 200 TL katkı payı aktarımı sağlanır. Eczacı poliçe oluşumu için ödeme yaptıktan sonra kendi ister ise ödemeye devam edebilir.

*SGK ödemesini TEB’den alan ve POS’ta aylık 1.500 TL ortalama ciro sağlayan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesaplarına, şartların sağlandığı her ay için TEB tarafından aylık 200 TL katkı payı aktarımı sağlanır. Eczacı poliçe oluşumu için ödeme yaptıktan sonra kendi ister ise ödemeye devam edebilir. 

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Uygun faiz oranlı ticari veya bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TEB Bonus Business Card

Eczanenize yönelik tüm ihtiyaçlarınızı için “TEB Bonus Business Card ile karşılayabilirsiniz. TEB Bonus Business Card hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size özel POS Ayrıcalıkları

Siz eczacılarımıza özel ertesi gün, blokeli ve sabit ücretli POS paketleri seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Ücretsiz EFT/Havale

SGK ödemenizi bankamızdan almanız ya da POS’unuzu aktif kullanmanız halinde, EFT/ Havale işlemlerinizi İnternet Bankacılığı üzerinden ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Çek Karnesi

10 yapraklı çek karnesi alması durumunda, 2 adet çek karnesi için masrafsızlık uygulanacaktır. (Damga vergisi alınmaktadır.)

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Üç Banka Tek ATM

TEB, DenizBank ve QNB Finansbank ATM’lerinden TEB banka ve kredi kartı ile para yatırıp çekebilme. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 8