Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 7 

Eczacı SGK Paketi

SGK ödemenizi TEB’den almanız ve POS’unuzu aktif* kullanmanız halinde, BNP Paribas Cardif A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesabı’nıza koşulun sağlandığı her ay için 170 TL katkı payı aktarımı sağlanır.

*SGK ödemesini TEB’den alan ve POS’ta aylık 1.500 TL ortalama ciro sağlayan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’de yeni açılacak Bireysel Emeklilik Hesaplarına, şartların sağlandığı her ay için TEB tarafından aylık 170 TL katkı payı aktarımı ,eczacı tarafından 150 TL yatırılmak kaydı ile sağlanır. Eczacının, Bireysel Emeklilik Hesabı’na katkı payı aktarımı, koşulun sağlanmasını takip eden ayın ilk 5 günü içinde gerçekleşir.

Size Özel Fiyatlamalı İhtiyaç Kredisi

Türk Eczacılar Birliği garantörlüğünde, uygun faiz oranlı ticari veya bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.**

**Türk Eczacılar Birliği garantörlüğünde, eczacıların bireysel ve ticari kredi talepleri için fiyatlama yapılır. Türk Eczacılar Birliği garantörlüğündeki bireysel ve ticari kredi talepleri için fiyatlama yapılır. Garantörlü ticari kredi başvuruları, bağlı bulunulan ildeki eczacı odasına yapılmakta olup; oda 2 adet eczacı kefil talep edilmektedir. Birlik garantörlüğü dışındaki bireysel ve ticari kredi başvuruları TEB şubeleri tarafından alınır. TEB’in kredi faiz oranlarını ve koşullarını her daim değiştirme hakkı mevcuttur.

TEB Bonus Business Card

Eczanenize yönelik tüm ihtiyaçlarınızı için “TEB Bonus Business Card ile karşılayabilirsiniz. TEB Bonus Business Card hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size özel POS Ayrıcalıkları

Siz eczacılarımıza özel ertesi gün, blokeli ve sabit ücretli POS paketleri seçeneklerini taksitli veya tek çekim opsiyonları ile sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizi TEB şubelerine bekliyoruz.

Ücretsiz EFT/Havale

SGK ödemenizi bankamızdan almanız ya da POS’unuzu aktif kullanmanız halinde, EFT/ Havale işlemlerinizi İnternet Bankacılığı üzerinden ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap İşletim Ücreti

TEB’deki hesaplarınızda hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Tasarruf ve Birikimlerimiz

Birikimlerinizi günlük değerlendirebilme imkanı sunan "Marifetli Hesap" ile dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 7