Ücretsiz Kuru Temizleme

Ücretsiz Kuru Temizleme
  Paylaş

  TEB Yıldız Priority Card'ınızla her ay iki parçaya kadar ücretsiz, sonraki kullanımlarda ise %20 indirimli olarak kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • Hizmet Dry Center Kuru Temizleme aracılığıyla sağlanmaktadır
  • Kuru temizleme hizmeti, Dry Center Kuru Temizleme’nin şubelerinin bulunduğu tüm illerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Aksaray, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Ümraniye Modern East, Doğu Ataşehir, Manavgat Novamall, Mersin Palmcİty, Tuzla, Emaar AVM, Diyarbakır, Bağdat Caddesi) geçerlidir. Ürünün kapıdan alınıp kapıya teslimi ise sadece İstanbul için geçerlidir.

  *Ücretsiz ve indirimli hizmete abiye elbise, gelinlik, kep/cübbe, peluşlar, gelinlik etek, akrilik kaban, kayak takımı, kaz tüyü mont, kayak montu, kaz tüyü palto, kaz tüyü yelek, deri, süet, kürk battaniye, çarşaf,  koltuk örtüsü, nevresim takımı, perde, tül, kaz tüyü yastık, yatak örtüsü, yorgan ve kaz tüyü yorgan dahil değildir. Kuru temizleme hizmeti alımı sırasında oluşacak tüm zararlardan DRY Center Kuru Temizleme sorumlu olup, TEB sorumluluk kabul etmez.15.02.2017 itibariyle TEB Yildiz Priority Card'iniz ile kuru temizleme hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  Sayfa içeriğini puanla