TEB Özel World Elite Card

TEB Özel World Elite Card
  Paylaş
  MasterCard'ın exclusive kredi kartı "World Elite", Türkiye'de TEB ortaklığı ile "TEB Özel World Elite Card" adıyla size ulaşıyor.

  Bu kartla sadece bir kredi kartına değil, birçok avantaj ve hizmete de sahip oluyorsunuz. Bu kartla TEB Özel dünyasının özel üyelerinden biri oluyorsunuz.

  Yurt içinde ve yurt dışındaki otel ve restoranlarda %10 indirim 
  TEB Özel World Elite Card’ın sağladığı ayrıcalıkların keyfini yurt içi ve yurt dışındaki otel ve restoran harcamalarınızda da çıkarın. Yurt içi ve yurt dışı otel ve restoranlarda kartınızı kullanarak %10 indirimden* yararlanın.

   

  * Bu ayrıcalıktan yurt içinde 300 TL, yurt dışında 100 USD ve 100 Euro üzerindeki otel ve restoran harcamalarınız için 31 Aralık 2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Her bir ekstre döneminde tüm ekstrelerin toplamı için maksimum indirim tutarı 300 TL ile sınırlıdır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen otel ve restoran harcamaları %10 indirim kampanyası kapsamında değildir. TEB dilediği zaman kampanyayı durdurma/şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  ** İçinde bulunulan ayda ilgili indirimden faydalanabilmek için son ekstre tutarının en az 3.000 TL olması gerekmektedir.

  Bonus'larınızı uçuş mili olarak kullanın  
  TEB Özel World Elite Card'ınızla kazandığınız tüm puanları bundan böyle TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

   

  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Üstelik seyahatlerinizde birikmiş bonuslarınızı 3 kat değerli kullanabilirsiniz. TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Özel World Elite Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Özel World Elite Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.*

  *3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.

  Yurtdışı avantajları 

  Mastercard gümüş logolu kredi kartı sahiplerine özel yurtdışında inanılmaz fırsatlar;

  • Yurt dışı seyahatlerinizi daha da keyifli hale getirmek için Mastercard® gümüş logolu TEB kredi kartları ayrıcalıklarından faydalanın.
  • Mastercard®’nızı kullanın, yurt dışında giyimden restorana, araç kiralamadan konaklamaya 100’den fazla markada ekstrenizde indirim alın.
  • Bunun için tek yapmanız gereken Mastercard gümüş logolu TEB kredi kartınızı anlaşmalı noktalarda kullanmak.
  • Her ülkede sizi bekleyen cazip teklifler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
  Ücretsiz Lounge konforu 
  TEB Özel World Elite kartınız sayesinde 136 ülkede, 466 şehirde, 850 havaalanının özel bekleme salonlarından yararlanabilirsiniz. İş veya özel yolculuklar öncesi kalabalık ortamlardan uzakta beklemeye imkân veren; gazete, televizyon, serinletici içecekler eşliğinde rahat bir ortam sunan bu salonlarda telefon, faks, internet gibi haberleşme imkânları da kullanılabilmektedir.

   

  TEB Özel World Elite Card ile bir misafirinizle ücretsiz faydalanabileceğiniz lounge’lar:

  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar (ISG)
  • IGA Lounge – International Terminal
  • ISG Domestic CIP Lounge
  • ISG International CIP Lounge
  • Ankara Esenboğa İç ve Dış Hatlar Lounge’ları
  • İzmir Prime class İç ve Dış Hatlar  Lounge’ları
  • Antalya CIP Lounge İç ve Dış Hatlar
  • Dalaman Terminal 2 CIP Lounge
  • Bodrum Milas Prime Class İç Hatlar Lounge
  • Bodrum Milas Comfort Lounge Dış Hatlar
  Sinema ve Tiyatro biletinizin yarısı TEB’den 
  TEB Özel World Elite Card’ınızla hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye! Detaylı bilgi için tıklayın.
  Havalimanı otoparklarında %50 indirim 
  TEB Özel World Elite Card'ınızla İstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Kıbrıs Ercan ve Antalya Havalimanı otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

   

  * Kampanyadan faydalanabilmek için son ekstre tutarınızın en az 3.000 TL olması gerekmektedir. Uygulama İstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Özel World Elite Card ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. Vale hizmeti dahil değildir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

  Veteriner ve Petshop harcamalarınıza özel %10 indirim 
  Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil tüm kartlarınızdan aylık en fazla kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak pazar yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmadan önce bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

  Kampanyalar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

  Kampanyalar 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olup, banka dilediği zaman kampanyalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Sayfa içeriğini puanla