TEB Turbo Pratik

TEB Turbo Pratik
  Paylaş

  TEB olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, bankacılık işlemlerinin hızlı, kolay ve pratik yapılması hedefiyle hayata geçirdiğimiz, kendi bünyemizdeki Bilgi İşlem ve Operasyon Departmanları ile Ar-Ge'deki mühendis kadromuz tarafından geliştirilen TEB Turbo Pratik, Şubelerimizde hizmetinizde.

  Son iki yıldır ülke genelinde yaygınlaştırdığımız TEB Turbo Pratik makinelerimiz ile müşterilerimize farklı bir dijital bankacılık deneyimi sunuyoruz. Bankacılık işlemleri için şubelerimizi tercih eden müşterilerimize yenilikçi hizmet vermek üzere geliştirdiğimiz TEB Turbo Pratik ile herhangi bir şube gişesinde gerçekleşen işlemlerin neredeyse tümü, üstelik sıra beklemeden, hızlı ve pratik bir şekilde yapılabiliyor. Bu işlemler arasında para çekme, yatırma, tüm ödeme işlemleri, kredi kartı teslimi gibi fiziksel alışveriş gerektiren işlemlerin yanı sıra ıslak imzanın zorunlu olduğu kredi kullanımı da yer alıyor. TEB Turbo Pratik ile müşterilerimiz işlemlerini self-servis yapabildiği gibi, tercih ederlerse müşteri temsilcilerimiz ile görüntülü görüşme aracılığıyla da gerçekleştirebiliyorlar.

  Şu anda sayısı yurt çapında 200’ü aşan TEB Turbo Pratik’leri yaygınlaştırmaya ve müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. 

  Çok yakında “Görüntülü Görüşme ile Müşteri Olma” sürecini de devreye alacağımız TEB Turbo Pratik İşlem Noktalarımızın nerede olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

  Sayfa içeriğini puanla