TEB Kurumsal İnternet Şubesi

TEB Kurumsal İnternet Şubesi Yenilendi!

Yeni Tasarım:

Kurumsal İnternet Şubemizin tasarımını sizin için baştan aşağı yeniledik. Artık TEB Kurumsal İnternet Şubesi çok daha dinamik. TEB Kurumsal kimliğiyle ve yeni teb.com.tr tasarımıyla uyumlu yeni TEB Kurumsal İnternet Şubesi hayatınızı kolaylaştırırken gözlerinize de hitap edecek.


Yeni tasarımla birlikte menülerimizi de sizler için yeniledik. Artık TEB Kurumsal İnternet Şubesi’nde işlemlerinizi çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Hızlı Menü: 

Kurumsal İnternet Şubesi’nde en sık kullandığınız işlemleri Hızlı Menü’ye ekleyerek bu menülere çok daha pratik şekilde ulaşabilirsiniz. Hızlı Menü içerisindeki Düzenle butonuna tıklayarak istediğiniz menüleri ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz.

Varlıklarım:

Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaptığınızda sizi ana sayfada Varlıklarım grafiğiniz karşılıyor. Bankamızdaki vadeli ve vadesiz hesaplarınızı Varlıklarım grafiğiniz üzerinde izleyebilirsiniz. Borçlarım sekmesine tıklayarak kredilerinizin bakiyesine ulaşabilirsiniz. Yüzde Görünüm ile grafikleri yüzdesel olarak izleyebilirsiniz.
Varlıklarım ve Borçlarım gösterimleri, yukarıda seçili olan Firma/Şube seçimi için gösterilmektedir. Farklı Firma/Şube seçimi yaparak farklı şubelerdeki varlıklarınızı da izleyebilirsiniz.

Nakit Akışı:

Kurumsal İnternet Şubesi’nde nakit akışınızı takip etmeniz artık çok daha kolay. Ana sayfada orta alanda yer alan Nakit Akışı sekmesine tıklayarak Günlük/ Haftalık/ Aylık Nakit Akışı grafiğinize kolayca erişebilirsiniz. Dilerseniz farklı hesaplarınızı seçer, dilerseniz o şubedeki tüm hesaplarınızın toplam nakit akışını grafik üzerinde gözleyebilirsiniz. İki ay geriye ve iki ay ileriye dönük nakit akışınızı tek grafik üzerinde takip edebilirsiniz.
Ayrıca, Hesaplar menüsüne yeni eklenen Nakit Akışı menüsü ile de, belirlediğiniz tarihler arasındaki nakit akışınızı izleyebilir, excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Üye İşyerleri:

Bankamızda POS Üye İşyeri iseniz, üye işyerinizin cirosunu terminal ve döviz cinsi bazında, ana sayfada grafik üzerinde Günlük/ Haftalık/ Aylık bazda pratik şekilde gözleyebilirsiniz.

Ödemeler:

Ana sayfadaki pratik Ödemeler sekmesi sayesinde son fatura ve vergi ödemelerinizi kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Takvim:

Kurumsal İnternet Şubesinde yer alan Takvim sayesinde ödemelerinizi takip etmeniz artık çok daha pratik. Otomatik fatura ödemeleri, düzenli ödemeler, vadeli hesap dönüşleri, otomatik kredi kartı ödemeleri gibi çeşitli ödemelerinizi takvim üzerinde takip edebilirsiniz. Böylelikle nakit akışınızı takvim üzerinde görebilir, nakit planlamalarınızı buna göre yapabilirsiniz. Ayrıca takvim üzerinde bir tarihe tıkladığınızda o tarihteki ödemelerin durumunu da görebilirsiniz. Ödemelerinizin durumunu kolayca takip edebilmeniz için gerçekleşen ödemeler yeşil ile, henüz gerçekleşmemiş olan ödemeler ise kırmızı ile işaretlenmiştir.

Onayda Bekleyen İşlemler:

Onayınızda bekleyen işlemlere ve onaya gönderdiğiniz işlemlerin detaylarına Onayda Bekleyen İşlemler ikonuyla hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Onayda bekleyen işlem sayısını ikonun üzerinde kırmızı daire içerisinde görebilirsiniz.

Arama Kutusu: 

Arama Kutusu sayesinde internet şubesi içerisinde istediğiniz bir menüye kolayca erişebilirsiniz.  Tek yapmanız gereken arama istediğiniz kelimeyi Arama Kutusu’na yazmak.

Kişiselleştirme:

Kurumsal İnternet Şubesi’ne profil fotoğrafınızı yükleyerek sayfanızı özelleştirebilir, dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Kampanyalar:

Size özel kampanyalara ulaşmak için Kurumsal internet Şubesi’ndeki Kampanyalar ikonuna tıklayarak istediğiniz kampanyanın detay bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kampanya ikonunun üzerinde kırmızı ile okunmamış kampanya sayısını görebilirsiniz.

Duyurular: 

Kurumsal İnternet Şubesi ile ilgili duyurulara Duyurular ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Duyuru ikonunun üzerinde kırmızı ile okunmamış duyuru sayısını görebilirsiniz.

TEB Kobi TV Uzmanlarına Soru Sorun:

Dilerseniz TEB Kobi TV uzmanlarına Kurumsal İnternet Şubesi içerisinden kolayca soru sorabilirsiniz. Hukuktan vergiye, dış ticaretten teknolojiye, çok çeşitli alanlarda konunun uzmanlarına TEB Kobi TV ile soru sorabilirsiniz.

Tablolarda Yeni Özellikler:

Kurumsal İnternet Şubesi’nde artık hesap bilgileri, kart bilgileri gibi çok sayıda satır içerebilen veri tablolarınıza yeni eklenen arama özelliği ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilecek, tablolarınızdaki verileri büyüklüklerine göre sıralayabileceksiniz.

Nokta-Virgül Değişikliği:

Kurumsal İnternet Şubesi’nde artık rakamlarınız bilgisayarınızdaki verilerle ve muhasebe sisteminizle çok daha uyumlu. Artık Kurumsal İnternet Şubesi’nde binler basamağı ayrım gösterimimiz nokta ile, ondalık gösterimlerimiz virgülle yapılacaktır. Örneğin önceden 10,200.50 TL olarak gösterilen On bin ikiyüz Lira 50 Kuruş rakamı 10.200,50 TL olarak gösterilecektir.

Canlı Yardım:

TEB Kurumsal İnternet Şubesi’nde yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda canlı yardım aracılığıyla soru sorabilecek ve sorularınıza anında cevap alabileceksiniz.

Yeni Kurumsal İnternet Şubesini en iyi Internet Explorer 8 ve üstü, Chrome, Safari ve Firefox browserları ile kullanabilirsiniz.

Sayfa içeriğini puanla