TEB Bonus Card

Tüm Bonus özelliklerine sahip olan TEB Bonus Card ile hem harcarken bonus kazanabilir hem de taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

TEB Bonus Card’ınızla neler yapabilirsiniz?

  • Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın zamanında, aksamadan ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Son kesilen ekstrenizin en az 1.000 TL olması durumunda Sinema ve Tiyatro harcamalarına %50 indirim kazanabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanabilmeniz için son ekstre kesim tarihindeki ekstre tutarınızın belirtilen şartlara uyması gerekmektedir.
  • Harcama sözü vererek 500 TL'ye varan bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
  • Ekstrelerinize Dijital Ekstre olarak CEPTETEB Internet Şubesi'den ya da CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kolaylıkla ulaşabilir ve ekstrelerinizi cihazınıza pdf olarak indirerek kaydedebilirsiniz. CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş için gerekli olan parolanız yoksa ya da parolanızı unuttuysanız, Parolamı Al/Unuttum tıklayarak yeni parolanızı hemen oluşturabilirsiniz.
  • Nakit avans çekmenin yanı sıra, tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Sevdikleriniz için de TEB Kredi Kartınıza bağlı bir ek kart çıkartıp, onların da TEB Bonus Card ayrıcalıklarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil tüm kartlarınızdan aylık en fazla kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak pazar yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmadan önce bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

*4.500 TL’ye varan Bonus tutarı; 2021 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, restoran, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndaki “Kampanyalar” alanında yayınlanan ve her ay güncellenen kampanyalara katılıp her bir kampanya için ilgili kampanya koşullarını yerine getirerek 4.500 TL’ye varan Bonus kazanılabilir.

Sayfa içeriğini puanla