TEB Teknoloji Masraf Avantajları

Teknoloji girişimcilerine ve şirketlerine yönelik masraf avantajlarımız ile teknoloji müşterilerimiz aylık bankacılık işlemlerini TEB ayrıcalıkları ile yönetiyor.

TEB Teknoloji Masraf Avantajları İçerikleri Nelerdir? (Avantajlarınızın Geçerlilik durumunu CEPTETEB İŞTE ‘Diğer/Masraf/Ürün Paketleri’ altından kontrol edebilirsiniz. 31 Aralık 2021 tarihine kadar koşulları sağlamaya devam ettiğiniz sürece, avantajlardan faydalanabilirsiniz.)

  • CEPTETEB İŞTE 100 EFT & 100 Havale
  • Kurumsal İnternet 100 EFT & 100 Havale

TEB Teknoloji Masraf Avantajları’ndan Faydalanmak için Koşullar Nelerdir?

  • Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren girişimci ya da kobi olmalı
  • Girişimçi Kart aktif / kart basılmış olmalı
  • CEPTETEB İŞTE Mobil Uygulaması aktif olmalı
  • Otomatik ödeme sahipliği ve en az 2 fatura tanımlı olmalı

TEB Teknoloji Masraf Avantajları’ndan Nasıl Yararlanabilirim?

Müşterilerimizin TEB Teknoloji Masraf Avantajları’ndan yararlanmaları için aylık dönemlerde koşulların tamamını sağlamış olmaları gerekmektedir. Koşullarını sağlayan müşterilerin avantaj tanımlamaları her ayın 28’inde yenilenmektedir.

TEB Teknoloji Masraf Avantajları için Ücret Tarifesi Var Mıdır?

Hayır, masraf avantajlarımız ücretsiz olup müşterilerimiz koşulların devamlılığını sağladığı sürece avantajlardan yararlanabilmektedir.

TEB Teknoloji Masraf Avantajları’ndan Yararlanabileceğimi Nasıl Anlarım?

Koşullarını sağlayan müşterilerimize SMS ve e-posta ile bilgilendirme yapılır. Ayrıca şubeleriniz ile de iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TEB Teknoloji Masraf Avantajları’nın Kullanımı için Bir Onay Vermem Gerekir Mi?

Hayır. Avantaj kullanımları için olumsuz bir görüşünüz bulunmuyorsa koşulları sağladığınız ay içerisinde avantajlar otomatik olarak tanımlanır. Avantaj kullanımları için e-posta, SMS ya da çağrı merkezi aracılığı ile TEB’e herhangi bir onay vermeniz gerekmemektedir.

Yenileme ve İptal Süreci Nasıl İşler?

Koşullarını aylık olarak sağlayan müşterilerimizin avantajları, 31.12.2021 tarihine kadar her ay sonunda yenilenir. Avantajları kullanmaya hak kazanan müşterilerimiz koşulları sağlamadığı durumda, avantajları herhangi bir bildirime gerek olmaksızın otomatik olarak iptal olacak ve standart tarifeler uygulanacaktır.

Koşulları sağlamasına rağmen kendilerine tanımlanan avantajların iptalini isteyen müşterilerimizin ise şubeleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

 

* TEB, avantaj içerikleri hakkında nihai karar verici olup TEB Teknoloji Masraf Avantajları’nı sona erdirme ya da koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Avantaj ve koşullara ilişkin tüm detaylar için şubeniz ile iletişime geçebilirsiniz.

* TEB Teknoloji Masraf Avantajları 31.12.2021 tarihinde sona erecektir.

Sayfa içeriğini puanla