Finansal Okuryazarlık

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 4 

Yetişkinler için

TEB Aile Akademisi'nde yetişkinler için verdiğimiz eğitimlerle, katılımcıları bütçe yönetimi, hayallerini hedefe dönüştürmek için birikim ve tasarruf yapma, geleceklerini planlama  gibi bilgi sahibi olunması gereken temel finansal konular hakkında bilgilendiriyoruz.

Kurumlar için

Dileyen tüm özel sektör ve kamu sektör firmaları, kuruluşlar, dernekler, odalar, üniversiteler ve okullarda eğitim verilebilmektedir. Kurumunuzda ücretsiz eğitim gerçekleştirmemizi istiyorsanız tebailekademisi@teb.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Çocuklar için

TEB olarak finansal bilincin küçük yaşlarda edinilmesi gerektiğine inanıyoruz. Çocuklar finansal terimleri eğlenerek öğrensinler diye TEB Çocuk’u yarattık. TEB Çocuk ile çocuklar paraları tanıyor, paranın değerini, para kazanmayı ve biriktirmeyi öğreniyor. TEB Çocuk’a; www.tebcocuk.com adresinden ve ücretsiz olarak App Store’dan indirilen iPad uygulamasıyla ulaşılabilir.

Finansal Sağlık Skoru Hesaplama

Finansal Sağlık Skoru testi sayesinde, finansal konulardaki bilgi, tutum ve davranışınızı ölçebilir, sizinle benzer profildeki kişilere göre durumunuzu öğrenebilirsiniz. Finansal sağlık skorunuza ulaşmak için tıklayınız.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 4