TEB Aile Akademisi Nedir?

TEB Aile Akademisi Nedir?
  Paylaş

  Ekonomi Ailede Başlar” düşüncesi ile tüm Türkiye’yi finansal okuryazarlık alanında bilinçlendirmek, eğitmek ve kişilerin finansal okuryazarlık düzeyinde ölçülebilir bir iyileşme sağlamak hedefiyle 2012'de TEB Aile Akademisi’ni kurduk. 

  Eğitimci sertifikasına sahip şube müdürlerimiz ve gönüllü TEB çalışanları tarafından verilen eğitimlerde katılımcılara; bütçe oluşturma ve yönetimi, aile giderlerini kontrol altında tutma taktikleri, borçların doğru yönetimi, yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenler, bireysel emeklilik, kredi ve kredi kartlarının doğru kullanımı gibi konularda bilgi veriyor, katılımcılarımızın sorularına şeffaflık ile yanıt veriyoruz.

  Kurulduğu günden bu yana, Unıcef ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü işbirlikleri, Teb Cocuk ve özel sektör, kamu, belediyelerde verilen birebir eğitimler ile yaklaşık 19 milyon bireye finansal okuryazarlık eğitimi veren TEB Aile Akademisi ücretsiz olup, müşterimiz olsun olmasın herkese açıktır.  Talep eden tüm özel sektör ve kamu firmaları, kuruluşlar, dernekler, odalar ve okullarda eğitim verebilmekteyiz.

  TEB Aile Akademisi’yle ilgili 0850 200 0 666’yi arayarak veya tebaileakademisi@teb.com.tr adresine e-posta göndererek detaylı bilgi alabilir, ücretsiz eğitim talebinde bulunabilirsiniz. 

   

  TEB Aile Akademisi Nedir?                                 TEB Aile Akademisinde Neler Var?

        

   

  TEB Aile Akademisi olarak yaptıklarımız ile 2012’den bugüne kadar 9 ödüle layık görüldük.

  Euromoney’den “Central & Eastern Europe’s Best Bank for Corporate Social Responsibility” Ödülü’nü aldık.

  International Public Relations Association tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde 2016 IPRA Golden World Awards kazananı olduk.

  International CSR Excellence Awards’dan hem Topluma Katkı kategorisinde Gümüş, hem de Sosyal Sorumluluk kategorisinde Bronz olmak üzere 2 ödül aldık.

  TEB Aile Akademisi olarak CSR World Leader Programı’na dahil olup uluslararası finalistlerle yarışmaya hak kazandık.

  TEB Aile Akademisi olarak; European Business Awards Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik, Ruban D’Honneur Ödülü 2014, Global Banking and Finance Review Awards Türkiye’nin En İnovatif Bankası, 2014, Stevie Awards Yılın İletişim / PR Kampanyası – Topluma Hizmet – Avrupa– Gümüş Stevie, 2014, European CSR Awards Etkin Yönetim: TEB Aile Akademisi, 2’ncilik Ödülü, 2013 ve CSR Marketplace’den aldığımız ödüllerimizle birlikte TEB Aile Akademisi’ni başlattığımız 2012’den bu yana toplam 9 ödülün sahibi olduk.

  Sayfa içeriğini puanla