Kadına Değer Sigortası

Kadına Değer Sigortası
  Paylaş

  Kadına Değer Sigortası ile artık kadınlarımızın zor zamanlarınızda onlara bir adım daha yakınız. Geliştirdiğimiz Kadına Değer Sigortası ürünü ile, kadın sigortalılarımızı kadınlara özgü kanser türlerinden birine yakalanmaları durumunda oluşabilecek finansal güçlüklere karşı güvence altına alırken, verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle manevi olarak da destekliyoruz.

  Kadına Değer Sigortası, kadın tehlikeli hastalıklarından (Göğüs Kanseri, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim İçi Kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüplerdeki kanserler, Vagina/Vulva Tümörleri) herhangi birine yakalanılması durumunda sigortalının kendisine, vefat ya da tam /daimi sakatlık (maluliyet) oluşması halinde ise ailesine tazminat ödemesi yaparak finansal destek sağlar.

  Kadına Değer Sigortasına hemen başvurmak için en yakın TEB Şubesi’ne gidebilir veya başvuru formunu doldurabilirsiniz.

  Kullanım Şartları:

  • Sigorta süresi 1 yıldır.
  • Sigortaya giriş yaşı 18 – 50 yaş arasıdır.
  • Sigortanın kapsamındaki kanser türleri şu şekildedir: Göğüs Kanseri, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim İçi Kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüplerdeki kanserler, Vajina/Vulva Tümörleri
  • Tehlikeli Hastalıklar teminatından yararlanma hakkı kazanılabilmesi için tehlikeli hastalığın sigortanın başlangıç tarihinden itibaren 90 gün Muafiyet Süresi vardır.
  • Tehlikeli hastalıklar tazminatının ödenebilmesi için sigortalının 30 günlük bekleme süresi bulunmaktadır.

  Ek Hizmetler

  Kadına Değer sigortası ile kişi kendisine tanımlanmış olan aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilir.

  • Psikolojik Danışmanlık,
  • Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı,
  • Mamografi İndirimli Kurumlar Bilgi Servisi,
  • Telefonla 7/24 Yeni Doğan Bakım Bilgi

  Teminatlar

  3 adet farklı teminat paketi bulunmaktadır. Paket teminat tutarları Tehlikeli Hastalık teminat tutarına ve ödenen aylık prime göre değişkenlik göstermektedir.

  Teminatların Kapsamı

  Vefat, Tehlikeli Hastalıklar ve Hastalık sonucu Tam ve Daimi Maluliyet (sakatlık) durumlarından birinin oluşması halinde sigortalının sigorta başlangıcında belirlemiş olduğu limitler dahilinde tek seferde sigortalıya veya kanuni varislerine ödeme yapılır.

   

  Paket 1:

  Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 15.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL tazminat ödemesi yapılır.

   

  Paket 2:

  Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 30.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL tazminat ödemesi yapılır.

  Paket 3:

  Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 60.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL teminat ödemesi yapılır.

   

   

   

  Vefat(TL)

  Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet

  Kadın Tehlikeli Hastalıkları

  Asistans Hizmetleri Dahil (TL)

  12 Taksit durumunda aylık taksit tutarı (TL)

  Paket 1

  15.000TL

  15.000 TL

  15.000 TL

  144  

  12 

  Paket 2

  15.000TL

  15.000TL

  30.000TL

  204 

  17 

  Paket 3

  15.000 TL

  15.000 TL

  60.000  

  300  

  25  

  Kadına Değer Sigortası için sizi TEB Şubelerine bekliyoruz 

  *TEB A.Ş., BNP Paribas  Cardif Emeklilik A.Ş.’nin yetkili acentesi olup; Pratik Hayat Sigortası BNP Paribas  Cardif Emeklilik A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır.

  Sayfa içeriğini puanla