İşyeri Sigortaları

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 9 

Benim İşyerim Sigortası

Benim İşyerim Sigortası, işyerinizi ve sizi koruyan geniş kapsamlı işyeri sigortasıdır.

KOBİ İşyerim Güvende Sigortası

KOBİ İşyerim Güvende Sigortası

TEB'in sizin için hazırladığı TEB İş Yerim Güvende Sigortası ile tanışarak, çok uygun koşullarda iş yerinizi olası risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

KOBİ Sigorta Paketi

KOBİ Sigorta Paketi

KOBİ Sigorta Paketi ile iş yerinizde meydana gelebilecek yangın, hırsızlık, sel-su baskını, makine kırılması, kaza ve daha birçok riske karşı iş yeriniz tek bir poliçe ile güvence altında.

DASK Zorunlu Deprem Sigortası

DASK Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası, genel anlamda, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan bir sigorta sistemidir.

Akaryakıt İstasyonu Sigortası

Akaryakıt İstasyonu Sigortası işyerinizi ve sizi koruyan geniş kapsamlı işyeri sigortasıdır.

Otel Paket Sigortası

Otel Paket Sigortası, otelinizi ve sizi koruyan geniş kapsamlı işyeri sigortasıdır.

Kuyumcu Paket Sigortası

Kuyumcu Paket Sigortası

Kuyumcu Paket Sigortası ile, sigortalının stoklarında veya demirbaşlarında, çalışanlarca meydana getirilecek zararlar, deprem ve terör risklerinin meydana getireceği zararlar da kapsama dahil edilebilecek şekilde, herhangi bir nedenle meydana gelen zarar ve kayıplar teminat altına alınmaktadır.

Eczane Paket Sigortası

Eczane Paket Sigortası, eczanenizi ve sizi koruyan geniş kapsamlı işyeri sigortasıdır.

Doğalgaz Paket Sigortası

Doğalgaz bina iç tesisatı proje/yapım/dönüşüm montajı hizmetleri sırasında ve bir yıllık kullanım süresinde sigorta ettirenin ihmal, kusur, hata ve dikkatsizliğinden oluşabilecek; tesisatta meydana gelecek hasarları, montaj işinin gerçekleştirildiği binada ikamet eden şahıslara verilebilecek her türlü bedeni zararları ve sertifikalı firmanın taahhüdünü yerine getirememesini teminat altına alan sigorta ürünüdür.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 9