Ankara Barosu Avukatlarına Özel Ayrıcalıklarımız!

Ankara Barosu Avukatlarına Özel Ayrıcalıklarımız!
  Paylaş
  • UYAP Avukat Portal üzerinden  gelecek ödemeleriniz için ; UYAP sistemine CEPTETEB hesabınızı tanımlayarak, tüm EFT/ Havale işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilir ,
  • %1,81 den başlayan faiz oranıyla avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanabilir ,

   

  Findeks Notu

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı

  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 

  1.850

  10.000 TL

  60

  1,81%

  299,78  TL

  52,50 TL

  654,73  TL

  % 29,7519

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için (Findeks notuna göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

   

  • Birikimleriniz için ilk 45 gün boyunca Hoş Geldin faiz oranı ile Marifetli Hesap açabilir, gecelik vadeli mevduattan yararlanırken, dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırabilir ya da hesabınızdan para çekebilir,
  • Restoran harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus ‘dan, Havalanı otoparklarında %50 indirime kadar TEB Platinium Kart ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz.

  Sizde hemen TEB müşterisi olun, size özel fırsatları kaçırmayın!

  Detaylı bilgi için TEB Meşrutiyet Caddesi Şubesi (0850 204 01 05) ile iletişime geçebilirsiniz.

  *Türk Ekonomi Bankası A.Ş, belirtilen ürün özelliklerini/kampanyaları, hizmet içerikleriniz, koşullarını ve hizmet kapsamını değiştirme/ durdurma hakkını saklı tutar. Hizmet detaylarına ve kampanyalarla ilgili güncel bilgilere  www.teb.com.tr İnternet sitesinden ve 0850 200 0 666’an erişebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla