TEB Platinum Card

TEB Platinum Card
  Paylaş

  Seçkin bir hizmet anlayışı ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek TEB Platinum Card’ınızı ve size sağladığı ayrıcalıkları sunmaktan mutluluk duyarız.

  TEB Platinum Card ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz.Bonus üye işyerlerinde yapacağınız taksitli ya da tek ödemeli alışverişlerinizde daha fazla bonus kazanabilir, biriken bonuslarınızla Bonus üyesi işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  TEB Platinum Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın. 

  TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Yurt içi - yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonları gerçekleştirilecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yer ayıracak, müşterilerimiz etkinliklerden haberdar edilecek. Üstelik birçok seçkin noktada müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak fırsat ve teklifler hatırlatılacak. Tüm bu hizmet ve özel ayrıcalıklar TEB Seyahat&Concierge hattında müşterilerimizi bekliyor. Detaylı bilgi için: https://www.teb.com.tr/seyahat-concierge-hizmetleri/

   
  Restoran Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus 
  Yurt içi ve yurt dışı tüm restoranlarda yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda, ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra bonus* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kartlar toplamda 100 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir. Ekstra Bonus kazanabilmeniz için bir önceki ay ekstre tutarınızın en az 2.000 TL olması gerekmektedir. Uygulama Ocak 2018 itibariyle geçerli olacaktır.
  Ücretsiz Alfred Şoför Hizmeti 
  Gece dışarı çıktığınızda, gündüz toplantı veya alışverişe giderken, havaalanından misafirinizi karşılayacağınız zaman saatlik şoför konforundan ücretsiz yararlanabilirsiniz.Aracınızı sizin yerinize kullanmamız için TEB Travel Concierge hattımızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Platinum Card’ınızla kazandığınız tüm bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. TEB Mil Programı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın
  Seyahatlerinizde 3 Kat Bonus 

  TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Platinum Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Platinum Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.* 

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.

  Ücretsiz Lounge Konforu 
  Değerli müşterimiz, Ocak 2017 itibariyle Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilecektir.

  TEB Platinum Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge ve Primeclass Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz misafiriniz de %50 indirimle  faydalanabilir.

  Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa giriş yapılabilir. Aynı ay içinde asıl ve ek kartlar tüm lounge’lara toplamda en fazla dört defa giriş yapabilecektir. Ekstresi henüz kesilmemiş, yeni alınan kartların hizmetten faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartını en az 1 defa kullanmış olması yeterlidir. 
  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 
  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  TEB Platinum Card'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Kıbrıs Ercan ve Antalya Havalimanı otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz. 


  * Kampanyadan faydalanabilmek için son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Platinum Card ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.
  TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti 

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Platinum Card'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz. 

  Fiyat listesi için tıklayın.

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’nı arayabilirsiniz.

  Hertz'de Ayrıcalıklar 

  Araç kiralamada indirim ve bir üst sınıf araca terfi gibi pek çok ayrıcalık sunan Hertz # 1 Club Gold’da özel avantajlar sizi bekliyor! Üstelik TEB Platinum Card sayesinde Hertz # 1 Club Gold üyeliğinden 4 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  147 ülkede 8.500’den fazla noktada hizmet veren Hertz, dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarındandır. Hertz # 1 Club Gold üyesi olarak aşağıdaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz:*

  • Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi**
  • Mevcut en iyi fiyatlar üstünden %15 indirim

  Hertz # 1 Club’a katılmak için hemen 
  tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

  Kayıt işlemi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.  

  Kayıt işlemi sonrasında e-posta adresinize üyelik onay mesajıyla beraber çıktısını alıp saklayabileceğiniz üyelik kartınız gönderilecektir. Böylece, Hertz # 1 Club üyelik indirim ve fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

  * TEB Platinum MasterCard'lar için geçerlidir.

  **Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi kiralama sırasında müsait araç durumuna bağlıdır. Hertz # 1 Club hüküm ve koşullarına tabidir. Bu teklif Hertz araç kiralama kriterlerinin sağlanması ve standart kiralama hüküm ve koşullarının kabul edilmesi durumunda geçerlidir. Tüm detaylar için www.hertz-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Teklif sadece kampanyaya katılan ülkelerde geçerlidir. 
  *** Bir üst sınıf araca terfi, çıktısını alabileceğiniz kuponun Hertz’e teslim edilmesi durumunda geçerlidir.

  Araç Kiralama Hizmetinde Özel Fiyatlar 
  TEB Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’nı arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın
  Hayatı Zenginleştiren Ayrıcalıklar 
  Visa Platinum ile hayatınızın hemen her anında özel hissetmenizi sağlayacak pek çok ayrıcalıfk sizi bekliyor.
  Visa Platinum dünyası; seçkin alışveriş merkezlerinden yüzlerce şık restorana; eğlence, kültür sanat ve etkinlik harcamalarından yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinize kadar, sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve özenle hazırlanmış teklif ve hizmetlerle hayatınızı zenginleştiriyor. Size de bu keyifli dünyanın sunduğu ayrıcalıkların tadını çıkarmak kalıyor. Size özel ayrıcalıkları görmek için hemen tıklayın.
  Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'de 
  TEB Platinum Card'ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye! Detaylı bilgi için tıklayınız.


  TEB Bonus kampanyaları için tıklayın.

   
  Sayfa içeriğini puanla