TEB Platinum Card

TEB Platinum Card
  Paylaş

  Seçkin bir hizmet anlayışı ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek TEB Platinum Card’ınızı ve size sağladığı ayrıcalıkları sunmaktan mutluluk duyarız.

  TEB Platinum Card ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz. Bonus üye işyerlerinde yapacağınız taksitli ya da tek ödemeli alışverişlerinizde daha fazla bonus kazanabilir, biriken bonuslarınızla Bonus üyesi işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  TEB Platinum Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın. 

   
  Restoran Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus 
  Yurt içi ve yurt dışı tüm restoranlarda yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamalarınızda, ayda 75 TL’ye varan %10 ekstra bonus* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 75 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kartlar toplamda 75 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir. Ekstra Bonus kazanabilmeniz için bir önceki ay ekstre tutarınızın en az 3.000 TL olması gerekmektedir. 
  Ücretsiz Motovale Hizmeti 

  Gece dışarı çıktığınızda, gündüz toplantı veya alışverişe giderken, havaalanından misafirinizi karşılayacağınız zaman saatlik şoför konforundan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ücretsiz motovale hizmetimizle sizi güvenilir bir şekilde arabanızla dilediğiniz yere keyifle götürebiliriz.

  0 850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi üzerinden TEB Anında Yanınızda Hattı’na bağlanarak talepte bulunabilirsiniz.

  Ücretsiz Motovale hizmetinden yararlanabilmeniz için bir önceki ay ekstre tutarınızın en az 3.000 TL olması gerekmektedir.

   

  Nasıl Hizmet Alınır?

  • Hizmet talebinizi ilettiğinizde size en yakın motovale şoförümüz motoru ile yanınıza gelir.
  • Kısa bir işlem ile motoru küçük bir hale getirerek çantaya koyar ve çanta halini alan motoru bagajınıza yerleştirir.
  • Sonrasında direksiyon koltuğuna geçerek gideceğiniz lokasyona sizi ulaştırır.
  • Arabanızı parkeder ve bagajdan motorunu aldıktan sonra aracınızın anahtarını teslim ettikten sonra lokasyondan çıkış yapar.

   

  Nasıl talep edilir?

  • Aracınızı kullanmamız, sizin için servise götürebilmemiz TEB Çağrı Merkezi üzerinden TEB Anında Yanınızda Hattı’na bağlanarak talebinizi iletebilirsiniz.
  • Hizmet sadece İstanbul il sınırlarında verilmektedir.
  • İhtiyacınız olan saatten en az 2 saat önce irtibata geçmelisiniz.
  • Arayarak talepte bulunduğunuzda telefonda TEB müşterimiz olduğunuzu ve telefon numaranızı iletmeniz yeterlidir.
  • Hafta içi 17.00 - 03.00, hafta sonları ise 17.00 - 05.00 saatleri arasında hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
  • Hizmetten 90 TL’ye kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz.
  • Hizmetimizden belirttiğimiz saatler dışında da faydalanmak için bize 1 gün önce ulaşmanız yeterlidir. Motovale rezervasyon saatinden itibaren 15 dk. ücretsiz bekler. Daha sonra Motovale şoförünün müsait olması durumunda her 15 dk. için 10 TL olarak ücretlendirilir.
  • Rezervasyon değişiklik ve iptali rezervasyon saatinden minimum 1 saat önce yapılmalıdır, aksi takdirde iptal bedeli 50 TL olacaktır.


  *Pandemi döneminde ilgili hizmet verilemeyebilmektedir. Bu nedenle motovale taleplerinizin mümkün olan en erken tarihte iletilmesini rica ederiz.

  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 

  TEB Platinum Card’ınızla havalimanı otoparklarından ayda 100 TL’ye kadar %50 indirim ile faydalanın. Uygulamanın geçerli olduğu havalimanları:

  • İstanbul Havalimanı
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
  • Ankara Esenboğa Havalimanı
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  • Antalya Havalimanı
  • Kıbrıs Ercan Havalimanı

   

  Ayrıcalıktan yararlanabilmeniz için bir önceki ay ekstre kesim tarihindeki ekstre tutarınızın en az 3.000 TL ve üzeri olması yeterlidir.

  Vale hizmeti dahil değildir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

  Hayatı Zenginleştiren ZUBİZU Ayrıcalıkları

  Visa Platinum ile hayatınızın hemen her anında özel hissetmenizi sağlayacak pek çok ayrıcalık sizi bekliyor. Visa Platinum dünyası; ZUBİZU ayrıcalığıyla seçkin alışveriş merkezlerinden yüzlerce şık restorana; eğlence, kültür sanat ve etkinlik harcamalarından yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinize kadar, sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve özenle hazırlanmış teklif ve hizmetlerle hayatınızı zenginleştiriyor. Size de bu keyifli dünyanın sunduğu ayrıcalıkların tadını çıkarmak kalıyor. Size özel ayrıcalıkları görmek için hemen tıklayınız.

  • Visa Platinum kartını ZUBİZU'ya tanımlayan kart sahipleri, anında ZUBİZU Platinum üyesi olarak seçili Zubizu restoranlarında daha yüksek indirim kazanma fırsatı bulacaklar.
  • Ayrıca dönemsel özel kampanyalar ile restoranlarda ek indirim fırsatından yararlanabilecekler.
  Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'de 
  TEB Platinum Card'ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye! Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Veteriner ve Petshop harcamalarınıza özel %10 indirim 
  Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil tüm kartlarınızdan aylık en fazla kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak pazar yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmadan önce bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

   

  TEB Platinum Card’ınıza özel restoran harcamalarınızda %10 ekstra bonus, havalimanı otoparklarında %50 indirim ve ücretsiz Motovale ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey kullanım tarihinden önceki son ekstre kesim tarihindeki ekstre tutarınızın en az 3.000 TL ve üzeri olmasıdır.

  Kampanyalar 28.02.2022 tarihine kadar geçerli olup, banka dilediği zaman kampanyalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   

  Sayfa içeriğini puanla