Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6 

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Yıldız Bankacılık MüşteriTemsilciniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur. 

Şubelerimizde ve Çağrı Merkezi’nde Öncelik Sizin

Şubelerimizi ziyaret ettiğinizde, Yıldız müşterimiz olduğunuz için sıra beklemeden işlem yapabilme önceliğine sahipsiniz.
Ayrıca tüm bankacılık işlemleriniz için TEB Yıldız Bankacılık Hattı’nı 444 0 766’yı arayarak, hiç beklemeden size özel hizmet veren asistanınıza bağlanabilir, bankacılık işlemlerinizi günün her saati gerçekleştirebilirsiniz. 

Tek ATM Platformu ile Ücretsiz Para Çekebilme Konforu

Hesaptan para çekme, yatırma ve bakiye sorgulama işlemleriniz için; Denizbank ve QNB Şubelerinin ATM’lerini, belirlenen limitler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz.

Birikimleriniz & Yatırımlarınız için

Birikimleriniz Marifetli Hesap ile cazip faizlerle TL & USD & EUR ve GBP para birimlerinde günlük vadeli mevduatta değerlenirken paranıza dilediğiniz zaman ulaşma rahatlığını yaşayın. Detaylı bilgi için tıklayın. 

Çocuğunuz için ise “ Global Genç Hesap“  açtırabilirsiniz. 25 yaş ve altı müşterilerimiz için oluşturulmuş, günlük faiz işleyen ve üç ay hoş geldin faizi imkanı sunan vadeli hesap ile yurtdışında 50’nin üzerinde ülkede TEB Banka Kartı ile ücretsiz para çekilebilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın

Detaylar için Müşteri Temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Size Özel Kredi Avantajları

Müşteri Temsilciniz’den size özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi teklifini öğrenebilir, acil oluşabilecek ihtiyaçlarınız için farklı kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yıldız Bankacılık'a özel “CEPTETEB Yıldız”

CEPTETEB Yıldız ile şubenize gitmeden Mobil Bankacılık üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Size özel oluşturulmuş menüler ile birikimlerinizi değerlendirirken karar vermeden günlük raporları inceleyebilirsiniz. Ayrıca, ana menüde yer alan “Yıldız Ayrıcalıklar”sekmesini tıklayarak, 100’lerce restoranda paket servis ayrıcalıklarından, market indirimlerine kadar birçok indirimli tekliften CEPTETEB Yıldız altından kod üreterek anında yararlanabilirsiniz.

https://www.teb.com.tr/yukle mobil uygulamasıyı indirebilirsiniz.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 6