Lokal Ayrıcalıklar

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 9 

Size Özel Müşteri Temsilcisi ve Şubelerimizde Öncelik Sizin

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur. Şubelerimizde işlem yaparken her zaman önceliklisiniz, Yıldız müşterimiz iseniz şubede sıra beklemeden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hemen yaptırabilirsiniz.

Size özel etkinlikler ve indirimler için tıklayınız.

TEB Yıldız Hattı

TEB Yıldız Hattı’nı (444 0 766) aradığınızda hiç beklemeden TEB Çağrı Merkezi yetkilisine bağlanırsınız. Bankacılık işlemlerinizi günün her saati TEB Yıldız Hattı’nı arayarak gerçekleştirebilirsiniz. TEB Yıldız Bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgilere www.teb.com.tr adresinden her zaman ulaşabilirsiniz. 

Size Özel Günlük Piyasa Bülteni

Yıldız Bankacılık müşterilerimize özel olarak hazırlanan, ekonomik gelişmeleri içeren ve her gün e-posta ile gönderilen TEB Yıldız Bankacılık Piyasa Bülteni aracılığıyla takip edebilirsiniz. Güncel piyasa yorumları için tıklayın.

ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

ATM nakit çekim limitiniz size özel 3.000 TL’dir. 

Birikimleriniz & Yatırımlarınız için

Birikimleriniz Marifetli Hesap ile cazip faizlerle TL & USD & EUR ve GBP para birimlerinde günlük vadeli mevduatta değerlenirken paranıza dilediğiniz zaman ulaşma rahatlığını yaşayın. Detaylı bilgi için tıklayın. 

Çocuğunuz için ise “ Global Genç Hesap“  açtırabilirsiniz. 25 yaş ve altı müşterilerimiz için oluşturulmuş, günlük faiz işleyen ve üç ay hoş geldin faizi imkanı sunan vadeli hesap ile yurtdışında 50’nin üzerinde ülkede TEB Banka Kartı ile ücretsiz para çekilebilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın

Bunun yanında “Yatırım Danışmanlığı” hizmeti ile birikimlerinize nasıl yön verebileceğiniz konusunda tavsiyeler sunacak uzmanlarımız her zaman yanınızda.

Detaylar için Müşteri Temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Size Özel Kredi Avantajları

Prestijli markaların anlaşmalı bayilerinde size özel koşullarla taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca TEB ve BORUSAN OTO işbirliği ile çok özel koşullarda kredi kullanarak BMW, Land Rover ve Mini Cooper sahibi olabilirsiniz.
Cazip koşullarda Konut Kredileri kullanabilir, dilediğiniz ödeme planını oluşturarak kredinizi geri ödeyebilirsiniz. Prestijli konut projelerinden de ilk siz haberdar olur, size özel avantajlarla konut kredisi kullanarak ev sahibi olabilirsiniz.

Size Özel Etkinlikler ve İndirimler

Siz Yıldız Bankacılık müşterilerimize özel gerçekleştirdiğimiz butik gezilere, seminerlere katılabilirsiniz.

Seçkin mekanlarda (restoran & otel) size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yurt içi, yurt dışı seyahatlerinizi programlayabilir, restoran rezervasyonundan etkinlik bileti alımına ve hediye danışmanlığına kadar hayatınızı kolaylaştıracak tüm beklentilerinizi iletebilirsiniz.

Bu hizmetlerden yararlanmak için www.yildizayricaliklar.com web sitesine girebilir veya www.yildizayricaliklar.com/yukle'den TEB Yıldız uygulamasını indirebilir ya da 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz.

Kadına Değer Sigortası

Kadına Değer Sigortası ile artık kadınlarımızın zor zamanlarınızda onlara bir adım daha yakınız. 

Kadına Değer Sigortasına hemen başvurmak için en yakın TEB Şubesi’ne gidebilir veya başvuru formunu doldurabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Eğitim Geleceğim Sigortası

Eğitim Geleceğim Sigortası ile çocuklarınızın eğitim hayatlarını güvence altına alabilirsiniz. Eğitim Geleceğim Sigortası ile ilgili tüm sorularınız ve başvurunuz için sizi en yakın TEB Şubesine bekliyoruz. bekliyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 9