TEB Yıldız Hakkında

  Paylaş

  Ayrıcalıklar dünyamıza hoş geldiniz!

  Ayrıcalıklı dünyamızda öncelik sizin… Siz ve ailenizin her türlü bankacılık hizmetini ayrıcalıklı olarak almasını sağlayan, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenen bir bankacılık anlayışıyla tanışmaya hazır olun.

  Önceliğin her zaman siz ve ailenizde olduğu bu hizmet anlayışında; sadece sizinle ilgilenen, varlıklarınızı beklentilerinize göre değerlendiren, size en uygun seçenekleri sunan Müşteri Temsilciniz, sizin için tasarlanmış bankacılık ürün ve hizmetleri, günlük hayatınızı kolaylaştıracak pek çok avantaj ile size farklı deneyimler ve keyifli anlar yaşatacak ek hizmetler bulunmaktadır.

  Ayrıcalıklarınız ile ilgili ayrıntılı bilgiyi şubenizdeki Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticiniz'den veya 444 0 766 no’lu TEB Yıldız Hattı’ndan alabilirsiniz.

  TEB Yıldız Bankacılık hakkındaki istek ve görüşleriniz bizim için çok değerli. onceliksizin@tebyildiz.com elektronik posta adresine her türlü geri bildiriminizi iletebilirsiniz.

  Nasıl Yıldız Olurum?

  *Tüm Yıldız Bankacılık avantaj ve önceliklerden faydalanabilmeniz için "Yıldız Bankacılık Müşteri" kriteri olan; Bankamızdaki varlık toplamınızın gün sonu 125.000 TL veya üzeri muadili para olma koşulunun yerine getirilmiş olması veya Bankamızda, “Doktor, Diş Hekimi, Avukat, Noter ve Eczacı meslek gruplarından birinde olup, toplam varlık toplamınızın gün sonu 75.000 TL veya üzeri muadili para olma koşulunun yerine getirilmiş olması gerekmektedir.

  TEB Yıldız Bankacılık ayrıcalıkları ile ilgili bilgi almak ve Yıldız müşterimiz olmak için tıklayın sizi arayalım.

  Sayfa içeriğini puanla