TEB She Card

TEB She Card'la Kendinizi Şımartmak Elinizde!

TEB She Card ile sahip olduğunuz ayrıcalıklarla alışveriş keyfi hiç bitmiyor.

Bonus Card'ın tüm özelliklerine sahip bu çok özel kartla;

  • Yurt içinde 200 TL ve üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarınızda %5 ekstra bonus fırsatına,
  • Kuaför, cilt bakımı ve sağlık harcamalarınızın ödemelerinde faizsiz ve ücretsiz 3 taksit olanağına sahipsiniz.
  • Ayrıca dilediğiniz zaman 0 850 200 0 666'yı arayarak çekici, çilingir, camcı vb. asistans hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Detaylar:

  • Kuaför, cilt bakımı ve masajla kendinizi şımartırken, ödemede komisyonsuz 3 taksit olanağından yararlanarak daha da özel olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bunun için harcamalarınız öncesinde bir defaya mahsus "BAKIM" yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4616'ya SMS atmanız yeterli.**
  • Tüm sağlık kuruluşlarındaki harcamalarınızı komisyonsuz 3 taksitte yapabilirsiniz. Taksit için harcamalarınız öncesinde bir defaya mahsus "SAGLIK" yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4616'ya SMS atmanız yeterli.**
  • Sağlık harcamalarında 3 taksit kampanyasına katıldıktan sonra bu talebi iptal etmek isterseniz cep telefonunuzdan IPTALSAGLIK kart 4 haneyi yazıp 4616'ya, kuaför ve bakım harcamalarında 3 taksit kampanyasını iptal etmek isterseniz IPTALBAKIM kart 4 haneyi yazıp 4616'ya SMS gönderebilirsiniz.

* Giyim ve kozmetik kampanyasından kazanılacak olan aylık maksimum bonus tutarı 100 TL'dir. Asıl ve ek kartlar toplamda 100 TL kazanabilir. Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkında sahiptir. Son kesilen ekstrenizin en az 1.000 TL olması gerekmektedir.

** Katılım KDV, ÖİV dahil Turkcell için 0,85 TL, Turk Telekom için 1 TL ve Vodafone için 0,65 TL’dir. Operatörlerin birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Veteriner ve Petshop harcamalarınıza özel %10 indirim

Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil tüm kartlarınızdan aylık en fazla kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak pazar yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmadan önce bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Sayfa içeriğini puanla