Dünya Diş Hekimliği Günü’nüzü kutlarız.

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  Değerli Diş Hekimimiz,

  Dünya Diş Hekimliği Günü’nüzü kutlarız.

  Bu özel gününüzü kutlamak amacı ile TEB ile çalışan Diş Hekimlerine, kitup.NET’ten* 1 ay ücretsiz üyelik size hediyemiz!

  Ayrıca siz Değerli Diş Hekimlerine sunduğumuz özel tekliflerimizden bazıları;

  • %1,08’den başlayan faiz oranlarıyla, Şubat 2020 itibarıyla ödemeye başlayabileceğiniz “İhtiyaç Kredisi

  Findeks Notu

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı

  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 

  1.850

  10.000 TL

  60

  %1,08

  240,81 TL

  52,50 TL

  755,08 TL

  % 16,9871

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarlarına göre örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli işsizlik teminatlı Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına kredi tahsis ücreti  ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir.   Ön onaylı kredi limiti 20 gün boyunca geçerlidir. Ön onay tarihinden kredi başvuru tarihine kadar geçen sürede müşterinin kredibilitesinde meydana gelebilecek değişikliklere göre TEB'in müşterinin kredi talebini yeniden değerlendirerek karar vermek hakkı saklıdır. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  • Sliplerin serbest meslek makbuzu yerine geçtiği ve birçok özelliğe sahip “Doktor POS” ve ertesi gün için %1,60 ve 30 gün bloke gün imkanı,
  • Birikimleriniz için, ilk 30 gün boyunca Hoş Geldin faiz oranlı Marifetli Hesap,
  • Restoran harcamalarından %10 bonus kazanma gibi birçok ayrıcalığa sahip, “TEB Yıldız Priority Kart”**
  • Kendinizi kimlik hırsızlığına karşı korumak için “Kimliğim Güvende Sigortası”
  • CEPTETEB TL/ USD/ EURO hesap açmanız halinde ücretsiz fast track ve 6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme özelliği. Yurtdışında ücretsiz para çekebileceğiniz ATM listesine buradan ulaşabilirsiniz.

  Siz Diş Hekimlerimize sunduğumuz tüm ayrıcalıklar: şubelerimiz, TEB Çağrı Merkezi ya da teb.com.tr’de.

  Türk Ekonomi Bankası A.Ş, belirtilen ürün özelliklerini / kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını ve hizmet kapsamını değiştirme / durdurma hakkını saklı tutar. Hizmet detaylarına ve kampanyalarla ilgili güncel bilgilere www.teb.com.tr internet sitesinden ve 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezinden erişebilirsiniz.

  Kitup. NET Kampanyası 21 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan TEB müşterileri yararlanabilir. Kampanya katılımı için TEB tarafından size özel  kod iletilecektir.İletilen kodu; daha sonra kitup.net/ linki üzerinden kupon kodu kısmına girerek ilk 1 ay ücretsiz üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturulduktan sonra KitUp uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden indirerek bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz ilk 1 aydan sonra 19.90 TL/ay üzerinden yenilenir. Üyeliğinizi istediğiniz zaman kitup.net/ üzerinden profilinize giriş yaparak iptal edebilirsiniz. Bu kampanyadan her TEB kullanıcısı kampanya süresi boyunca yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya, KitUp’ı ilk defa kullanacak müşteriler için geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez. KitUp ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

  **Yıldız Bankacılık müşterisi olması halinde TEB Yıldız Priority Kart’a sahip olunur.

  Sayfa içeriğini puanla