Kategori Listesi

TEB'den Emekliye Özel Kredi Kampanya

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  Kampanya Detayları:

  • Kampanya koşulları, emekli maaşını TEB’den alan veya TEB’e  taşıyan müşterilerimiz için geçerlidir.
  • 3-36 ay vade aralığında %1,31 faiz oranından faydalanmak için TEB Şubelerinden ve dijital kanallardan TEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz.
  • Kredide 3 aya kadar erteleme imkanı bulunmaktadır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir.
  • 3 aydan 36 aya kadar nakit akışınıza uygun bir vadeyi seçebilir, ödeme planınızı buna göre oluşturabilirsiniz.
  • İhtiyaç Kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının binde 5'idir.
  • TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.

  Hemen başvurmak için tıklayınız.

  Findeks notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Kredi Türü
  Kredi TutarıKredi VadesiFaiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Aylık Maliyet Oranı
  TEB'den Emekliye Özel Kampanya 10.000 TL 36 %1,31 365,87 TL 52,50 TL 586,53  TL %21,0377


  İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için 1850 Findeks notu baz alınıp (Findeks notuna göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına  tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla