TEB'den Emekliye Özel Kredi Kampanya

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  TEB'den Emekli maaşını alan müşterilerine özel kredi kampanyası.

  Kampanya Detayları:

  • Kampanya koşulları, emekli maaşını TEB’den alan veya TEB’e taşıyan müşterilerimiz için geçerlidir.
  • 3-36 ay vade aralığında %1,63 faiz oranından faydalanmak için TEB Şubelerinden ve dijital kanallardan TEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz.
  • Kredide 3 aya kadar erteleme imkanı bulunmaktadır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir.
  • 3 aydan 36 aya kadar nakit akışınıza uygun bir vadeyi seçebilir, ödeme planınızı buna göre oluşturabilirsiniz.
  • İhtiyaç Kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının binde 5'idir.
  • TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.
  • İhtiyaç kredilerinde yasal vade sınırı 50.000 TL'ye kadar 36 ay, 50.000 TL üzeri 24 ay olup; cep telefonu alımlarında yasal vade 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay, tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay ile sınırlıdır.

  Hemen başvurmak için tıklayınız.

  Findeks notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Kredi Türü
  Kredi Tutarı Kredi Vadesi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil) Sigorta Efektif Aylık Maliyet Oranı
  Emekli Maaş Müşterisi 10.000 TL 36 %1,63 389,56 TL 52,50 TL 493,92 TL %26,6563


  İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına  tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla