TEB YATIRIM PRIME indirin, BİST Karma Paketi Kazanın

CEPTETEB’liyseniz TEB YATIRIM PRIME mobil uygulaması ile Borsa İstanbul’da işlem yapmak için ihtiyacınız olan her şey cebinizde. Üstelik kampanya süresi boyunca Hisse, Endeks ve VİOP verilerini anlık ve ücretsiz takip edebileceğiniz BİST Karma Paketi hediye!

Size özel gündem sayfası, farklı emir türleri, detaylı araştırma raporları, canlı borsa verileri, teknik analiz özelliği ve kişiye özel sayfa görünümü ile TEB Yatırım PRIME’ı ücretsiz olarak hemen indirin, yatırımlarınızı tek dokunuşla yönetin.

Kampanya Koşulları:

  • TEB YATIRIM PRIME Anlık Veri Kampanyası 1 Mart 2021 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yalnızca TEB YATIRIM PRIME uygulamasını indiren, uygulama üzerinden Lisans: BİST Karma paketi talep eden mevcut ve yeni müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Ücretsiz data kullanımını başlatmak için, TEB YATIRIM PRIME/Yan Menü/Lisanslar ekranında Lisans: BİST Karma paketine talep girilmesi gerekmektedir.
  • TEB YATIRIM PRIME uygulamasını indiren müşterilerimize sunulacak olan data kullanımı, talep iletildiği gün başlayacak olup, 30 Haziran 2022 tarihinde ücretsiz kullanım sonlandırılacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma Paket Lisansı TEB YATIRIM PRIME mobil uygulaması üzerinde kullanılabilecektir. TEB YATIRIM PRIME dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanyadan yararlanacak olan müşterilerimiz Hisse, Endeks ve VİOP anlık verilerini kampanya süresi boyunca ücretsiz takip edebilecektir.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, 30 Haziran 2022 tarihinden sonra uygulama üzerinden yatırım hacimlerine göre ücretsiz veri paketi talep edebilir veya CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden veri paketi satın alabilirler.

Hemen indirin:

Appstore:

https://apps.apple.com/ca/app/teb-yatirim-prime/id1548422141

Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foreks.android.tebyatirim

Huawei:

https://appgallery.huawei.com/#/app/C103758793
Sayfa içeriğini puanla