Dünya Mühendisler Günü

Dünya Mühendisler Günü
  Paylaş

  Sosyal, kültürel ve dijital transformasyonun öncüleri Mühendislerimiz, 5 Aralık  “Dünya Mühendisler Günü’nüzü” kutlarız.

  Daha iyi bir gelecek için dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan değişim rüzgarlarının kilit taşı mühendislerimizin, bizde Türk Ekonomi Bankası olarak yanındayız.

  Size özel Aralık ayı sonuna kadar geçerli tekliflerimiz;

  • Bireysel ihtiyaçlarınız için size özel;  3 ay ötelemeli, %2,10 faiz oranlı ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi
  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  24.000 TL 24 %2,10 1,344,87  TL  0,00 TL 

  749,49 TL

   

  %34,8042

  *İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup kredi ile birlikte sigorta da talep edilmesi durumunda poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

   

  • Birikimleriniz için size özel Aralık sonuna kadar geçerli 32-45 gün vadede  %23 Vadeli Mevduat teklifi ya da ilk 45 gün geçerli %23,50 hoş geldin faiz oranlı Marifetli Hesap
  • Ayrıca ihtiyaç kredisi ile birlikte TEB’e en az bir adet yeni otomatik fatura talimatı vermeniz ya da Aralık ayı boyunca mobil aktivasyon sağlamanız halinde, 1 yıl boyunca www.tebvesinemakeyfi.com üzerinden sinema biletleri %50 indirimli.*

  Detaylı bilgi TEB Şubelerinde ya da 0850 200 0 666’da.

  *Otomatik fatura talimatı hesabınızdan ya da kredi kartından olabilir. Kampanyada; 1 yıl boyunca tebvesinemakeyfi.com üzerinden 1 yıl boyunca %50 indirimli sinema bileti almaya hak kazanan müşteriler ile iletişim, Ocak 2019 ayı içerisinde sağlanacaktır.

  Banka bu kampanya kapsamında sunduğu teklifleri istediği zaman durdurabilir, değiştirebilir veya iptal edebilir. 


  Katılım koşulları için lütfen tıklayınız. 

  Türkiye genelinde TEB Bireysel ve Yıldız müşterilerinden 16 Kasım-30 Kasım 2018 tarihleri arasında ihtiyaç kredisi kullanan ve en az bir adet otomatik fatura talimatı  TEB’e veren  Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi Öğretmenler, iş bu Kampanya Katılım Koşullarını okuyup kabul etmek ve bu koşullara uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları şartı ile TEB ile 12 ay boyunca her sinema bileti yarı fiyatına’ Kampanyası’ndan (Kısaca “Kampanya” olarak bahsedilecektir) faydalanma hakkı elde edeceklerdir. Kampanya tarihleri 1 Aralık-31 Aralık 2018 arasındadır.

  Bu kampanya sadece Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır. 

  1. Katılımcının TEB ve Sinema Keyfi kampanyasından yararlanabilmesi için, üyelik kodunun Türk Ekonomi Bankası A.Ş. tarafından katılımcı ile Ocak 2019’un 2. haftasına kadar paylaşılacaktır, kod paylaşımını takip eden 1(bir) ay içinde, müşterinin bankada kayıtlı cep telefonu numarası ile birlikte kampanya web sitesine (www.tebvesinemakeyfi.com) giriş yapması ve aktivasyon formundaki istenilen bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir. 

  2. 1 kişi yalnızca 1 defa üyelik kodu aktivasyonu gerçekleştirebilir.

  3. Katılımcıya, 5 iş günü içerisinde kampanya katılım aktivasyon onay SMS’i gönderilir. Üyelik kodu aktivasyonunun yapıldığı tarihten itibaren 1 sene boyunca aktifliği devam eder.

  4. Aktivasyon işlemini tamamlayan müşteriler, Türkiye genelindeki tüm Cinemaximum sinema salonlarında, üyelik kodu aktivasyonunun gerçekleştirilmesinden itibaren 1 sene boyunca, sınırsız sayıda, her 1 sinema bileti ücreti karşılığında yarı ücretini ödeyerek sinema bileti edinebilme hakkı kazanır.

  5. Katılımcı, aktif olan üyelik kodu ve cep telefon numarası ile birlikte kampanya web sitesi olan www.tebvesinemakeyfi.com adresine 1 yıl boyunca giriş yaparak, TEB ve Sinema Keyfi kampanyasından faydalanabilir;

  • Müşteri herhangi bir film seçimi yapmadan, sinemaya gitmek istediği şehir, sinema salonunu ve gösteri türünü seçer.
  • Katılımcı, seçtiği şehir, Cinemaximum sinema salonu ve gösteri türüne ait standart fiyatlar ile ücretlendirilen 1 adet sinema bileti ücretin yarısının ödemesini yapar. Katılımcının 3D bir gösteri seçmesi halinde 3D gözlük fiyatı, toplam bilet fiyatına dahil edilir. Fiyatlar sinema salonu ve gösteri türüne göre farklılaşabilir. Ödeme TEB kredi kartı, banka kartı ve sanal kart ile yapılabilir.
  • Katılımcının cep telefonuna, tercih edilen şehir ve sinema salonunda geçerli olacak 1 adet sinema bileti kodu gönderilir.
  • 1 günde en fazla 2 sinema bileti alımı gerçekleştirilebilir.
  • Sinema bileti kodları; gişelerde sinema bileti yerine geçecek olup, gişelerde katılımcıdan ilave bir ücret talep edilmeyecektir.
  • Sinema bileti kodları; seçilen şehir ve sinema salonunda hafta içi veya hafta sonu belirlenen gösterilerde satın alım tarihinden itibaren 1 ay boyunca geçerliliğini korur.

   6.   Sinema bileti kodları sadece Cinemaximum gişelerinde geçerlidir ve bu gişelerde ibraz edildiği takdirde kullanılabilecektir. Sinema bileti kodları, online rezervasyonlarda kullanılamaz.

  7.  Sinema bileti kodları yalnızca satın alım işlemi esnasında tercih edilen sinema salonunda geçerlidir ve farklı bir sinema salonunda kullanılamaz.

  8.  Salonların doluluk durumunda; sinema bileti kodlarının iadesi veya para karşılığı talep edilemez. Ancak aynı sinema bileti kodları satın alma işlemi esnasında tercih edilen şehir ve sinema salonunda, satın alım tarihinden itibaren 1 ay boyunca kullanılabilir.

  9.   Satın alım tarihinden itibaren 1 ay içinde kullanılmayan sinema bileti kodu geçersiz hale gelir. Geçersiz hale gelen sinema bileti kodlarının yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

  10.   Kampanya katılımından sadece gerçek kişiler bizzat faydalanabilir, herhangi bir nam/unvan altındaki tüzel kişiler ve adi ortaklıklar da dahil olmak üzere şirketler kampanyadan yararlanamaz.

  11.   Aktivasyonu gerçekleşmiş ve tanımlanmış olan üyelik kodları kampanyaya başvuruda bulunan katılımcıya ait olup, üçüncü kişilere devredilemez, satılamaz veya nakit para karşılığı takas edilemez.

  12.   İş bu Kampanya şartlarına aykırılığın tespiti halinde, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve BA Life Marketing söz konusu olan aktif TEB ve Sinema Keyfi üyelik kodu ile o ana kadar talep edilmiş sinema bileti kodlarını iptal etme hakkını saklı tutar.

  13.   Katılımcı, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life Marketing'i, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. veya Mars Entertainment Group'u sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu Kabul beyan ve taahhüt eder.

  14.   Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve BA Life Marketing savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

  15. Katılımcının kampanyadan faydalandığı dönem içerisinde Mars Entertainment Group'a bağlı olan Cinemaximum salonlarında geçerli olan sinema bileti ücretlerine uygulanabilecek genel zam kampanya ile satın alınabilecek sinema bileti ücretlerine gerektiği takdirde yansıtılacaktır.

  16.   Katılımcıya ait kişisel bilgiler (Adı Soyadı, T.C. Kimlik Numarası, Cep Telefonu, İl) sadece kampanya hizmetinin katılımcıya ulaştırılması amacıyla istenir, bunun dışında bir amaçla kullanılmaz ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Bilgilerini onaylamayan katılımcıların başvurusu geçersiz sayılır.

  17.   Türk Ekonomi Bankası çalışanları kampanyadan yararlanamazlar.

  18.   Bu kampanya kullanımı 6.500 kişi ile sınırlıdır.

  19.   Kampanyadan faydalanan katılımcılar, işbu katılım koşullarının tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Burada geçen kampanya katılım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Yetkili Kurum: BA Life Marketing, Tom Tom Mah. Camcı Fevzi Sokak No 32, Beyoğlu, İstanbul /TURKEY İrtibat Numarası: 0212 963 17 54 Hafta içi: 09:30 – 18:00. (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde hizmet verilmemektedir).

  20.   Kampanya koşullarının yerine getirilmesinde Türk Ekonomi Bankası A.Ş’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

  21.   Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

   

   

  Sayfa içeriğini puanla