PDF İndir Yatırımcı İlişkileri Arşiv BNP Paribas Group
İletişim English

TEB’İN DEĞERLERİ

TEB Grubu,

  • uzun vadede hissedarları, müşterileri ve tüm çalışanları ile güçlü, verimli ve saygılı ilişkiler kurmayı,
  • TEB ilkeleri doğrultusunda yeni ürün ve hizmetler geliştirerek geleceği birlikte şekillendirmeyi

hedefler.

TEB’in bankacılık ilkeleri TEB’in uluslararası piyasalardaki bilinirliğinin ve ulusal pazardaki güçlü konumunun dayanak noktalarıdır.

“TEB’in Genel Duruşu” olarak da ifade edebilecek değerleri

  • Saygı
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik ve yaratıcılık
  • Tutku ve adanmışlık

kelimelerinde ifade bulmakta ve Banka’nın bütün finansal ve finansal olmayan faaliyetlerinin temel taşlarını oluşturmaktadır.

Saygı TEB’in ulusal ve uluslararası piyasalardaki konumunu yansıtmanın yanı sıra, TEB’in müşterileri karşı gösterdiği özenin de ifadesidir.

Güvenilirlik TEB markasının yapı taşlarından biridir. TEB, bankacılık hizmetleri başta olmak üzere her alanda müşterisiyle güvene dayalı ilişkiler kurmayı ve sürdürmeyi temel hedefi olarak benimsemiştir. TEB açıklanabilir her türlü bilgi ve verideki şeffaflığı en üst standartlarda korumuş; müşterileri ve çalışanları başta olmak üzere tüm paydaşlarının gözünde güvenilir bir banka olduğunu kanıtlamıştır.

Yenilikçilik ve yaratıcılık TEB’in üzerinde hassasiyetle durduğu, bankacılık ürün ve hizmetlerin şekillenmesinde büyük payı olan vazgeçilmez değerlerdir.

Tutku ve adanmışlık TEB’in insan kaynağının işine bağlılığının ifadesidir. TEB’in profesyonel ekibi işine kendini adamıştır ve paydaşların memnuniyetini her şeyin üzerinde ulaşılması gereken çok temel bir hedef olarak görmektedir.