PDF İndir Yatırımcı İlişkileri Arşiv BNP Paribas Group
İletişim English
Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı
TEB’in 2009 yılı performansı kurumsal gücümüzü ortaya koyduğu gibi yetkinliklerimizi iş stratejimize eklemleme konusundaki başarımıza da işaret etmektedir.
Genel Müdür'ün Değerlendirmesi
Bizi TEB yapan değerlerimize sahip çıkarak 2009 yılında da yenilikçilik ve yaratıcılık adına pek çok örnek çalışmaya imza atmış bulunuyoruz.
Saygı
TEB’in ulusal ve uluslararası piyasalardaki konumunu yansıtmanın yanı sıra, TEB’in müşterileri karşı gösterdiği özenin de ifadesidir.
Güvenilirlik
TEB markasının yapı taşlarından biridir. TEB, bankacılık hizmetleri başta olmak üzere her alanda müşterisiyle güvene dayalı ilişkiler kurmayı ve sürdürmeyi temel hedefi olarak benimsemiştir. TEB açıklanabilir her türlü bilgi ve verideki şeffaflığı en üst standartlarda korumuş; müşterileri ve çalışanları başta olmak üzere tüm paydaşlarının gözünde güvenilir bir banka olduğunu kanıtlamıştır.
Yenilikçilik ve yaratıcılık
TEB’in üzerinde hassasiyetle durduğu, bankacılık ürün ve hizmetlerin şekillenmesinde büyük payı olan vazgeçilmez değerlerdir.
Tutku ve adanmışlık
TEB’in insan kaynağının işine bağlılığının ifadesidir. TEB’in profesyonel ekibi işine kendini adamıştır ve paydaşların memnuniyetini her şeyin üzerinde ulaşılması gereken çok temel bir hedef olarak görmektedir.