2013 Sponsorluklar

  Paylaş

  Anadolu 500 Ödül Töreni 2013

  Anadolu’nun en büyük firmaları ödüllendirildi

  Ekonomist Dergisi ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde ve Turkcell’in desteğiyle düzenlenen ‘Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni’nin dokuzuncusu, 17 Ocak Perşembe  günü Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün katılımıyla İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi. Törende, ‘En Büyük 5 Şirket’, ‘Cirosunu En Çok Artıran 5 Şirket’, ‘Karını En Çok Artıran Şirketler’, ‘İstihdamını En Çok Artıran 5 Şirket’ ve ‘İhracatını En Çok Artıran 5 Şirket’ olmak üzere 5 kategoride ödül verildi.

   

  The Marmara BAYK Kış Trofesi 2013

  The Marmara ana sponsorluğunda ve TEB Özel Bankacılık’ın desteği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen The Marmara BAYK Kış Trofesi bu yıl yine nefes kesen yarışlara sahne oldu. Toplam 7 ayakta, 14 yarış gününde tamamlanan Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi’ne, yelkenciler ve yelken tutkunları büyük ilgi gösterdi.

   

  TEB Özel Bankacılık Etohum Startup Turkey 2013

  TEB Özel Bankacılık, Etohum’un girişimcileri ve yatırımcıları ile bir araya geldi

  Türkiye’yi Özel Bankacılık konseptiyle tanıştıran Türk Ekonomi Bankası (TEB), yenilikçi bakış açısıyla sunduğu danışmanlık hizmetlerine bir yenisini ekledi. TEB Özel Bankacılık , ‘TEB Özel Melek Yatırım Platformu’ kapsamında, melek yatırımcılık konseptini alternatif bir yatırım aracı olarak teşvik eden ve finansal danışmanlık rolünü bir adım öteye taşıyan hizmetler sunmaya başladı. Yeni hizmetleri çerçevesinde 15-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Etohum “Startup Turkey” Girişimcilik Kampı’na katılarak, proje sahibi internet girişimcileri ve yatırımcılarla buluştu.

   

  İSTANBUL JEWELLERY FUARI 2013

  İstanbul Jewelry Show TEB’in ana sponsorluğunda başladı

  UBM Rotaforte tarafından, Türk Ekonomi Bankası (TEB)’in ana sponsorluğunda organize edilen “İstanbul Jewelry Show”, İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) ziyaretçileriyle buluştu. 25 ülkeden 1000’in üzerinde firma ve markaya ev sahipliği yapan fuarda TEB, katılımcılara Altın Bankacılığı ürünlerini tanıttı.

  FODER ZİRVESİ 2013 

  Finansal okuryazar bir Türkiye için güç birliği zirvesi

  Türkiye’de finansal okuryazarlık konusunda ortak bilinç ve gündem yaratmak amacıyla TEB ve FODER işbirliği ile 1. Finansal Okuryazarlık ve Erişim Zirvesi düzenlendi. Finansal bilincin arttığı bir Türkiye için öncelikle finansal okuryazarlığın seviyesini tespit etmenin ve düzenli olarak bu seviyeyi ölçmenin önemine vurgu yapılan Zirve’de, TEB-Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile yapılan Finansal Okuryazarlık Endeksi açıklandı.

   

  TIM INOVASYON HAFTASI 2013

  Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından inovasyonun Türkiye ekonomisi ve ihracatta taşıdığı önemi gözler önüne sermek amacıyla 28-30 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nın stratejik sponsorluğunu Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve THY üstlendi. T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşen hafta, dünyada ve Türkiye'de fark yaratan uluslararası profesyoneller, sanayiciler, akademisyenler ve üniversite öğrencilerini İstanbul’da buluşturdu.

   

  ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ 2013

  Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu'nun Türkiye versiyonu olan 'Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin ikincisi 29-30 Mart 2013 tarihlerinde gerçekleştirildi. İsviçre'nin Davos kentinde yapılan Dünya Ekonomik Forumu'nun Türkiye versiyonu olan 'Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin ikincisi bu yıl 29-30 Mart 2013 tarihlerinde gerçekleştirildi. Geçtiğimiz yıl düzenlendiğinde büyük ses getiren ve Davos'u aratmayan organizasyonun ikincisine TEB olarak sponsor olduk. Ekonomiden bankacılığa, paradan üretime kadar birçok konuda uzman kişilerin katıldığı organizasyonun ulusal medya ve basında ses getirdi.

   

  Sayfa içeriğini puanla