Eğitimler

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 5 

Genel

Ev ekonomisini odağına alan TEB Aile Akademisi eğitimlerinde; kredi kartlarının doğru kullanımı, yatırım araçları, doğru borçlanma, tasarruf, bütçe yönetimi gibi temel finansal konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. TEB Aile Akademisi ücretsiz Finansal okuryazarlık eğitimini online olarak buradan tamamlayabilirsiniz.

Ev Hanımı

TEB Aile Akademisi’nin ev hanımlarına özel eğitim içeriği ve tasarruf ipuçları sayesinde aile ekonominize katkı sağlayabilir, birikimlerinizi gelecek planlarınız için kullanabilirsiniz.

Unutmayın bugünün tasarrufu yarının teminatıdır.

Emekli

Emeklilere özel TEB Aile Akademisi eğitimleri ile birikimlerinizi en karlı şekilde değerlendirmenin yolları ve sosyal mühendislik yöntemleri ile yapılan dolandırıcılıklardan korunma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Unutmayın finansal okuryazarlığın yaşı yoktur.

Üniversite

Bankacılık ürünleri, birikim, girişimcilik gibi geleceğinize yön verecek konularla ilgili bilgi almak için sizleri TEB Aile Akademisi’nin üniversite gençlerine özel eğitimine davet ediyoruz.

Unutmayın gelecek sizin ellerinizde. 

Eğitim Sertifikası

Tüm katılımcılar TEB Aile Akademisi eğitimi sonunda eğitimi tamamladıklarına dair TEB Aile Akademisi sertifikası almaktadır.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 5