Vodafone'lulara CEPTETEB'de %100 Fatura İndirimi

Yeni Vodafone’lu olup ilk kez CEPTETEB’li olanların ilk 3 faturası bizden!
  Paylaş

  vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın, sonra ilk kez CEPTETEB’li olun; ilk 3 faturanızı size iade edelim!

  vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıdıktan veya yeni hat aldıktan sonra ilk defa CEPTETEB’li olanlar, yeni Vodafone hattına CEPTETEB Hesaplarından otomatik fatura ödeme talimatı vererek ilk 3 ay boyunca 75 TL’ye kadar olan Vodafone fatura tutarlarının tamamını geri alma fırsatından faydalanıyor. Siz de vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın, ilk 3 ay boyunca faturalarınızı size iade edelim.

  4 adımda kampanyadan faydalanın:

  1- vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni bir hat almak için başvuru yapın.

  2- Vodafone aktivasyonunuz tamamlandığında onay ekranında çıkacak davet kodunu, cepteteb.com.tr’de bulunan CEPTETEB Hesap Aç formundaki “Davet Kodu” alanına girerek müşterimiz olmak için başvurunu tamamlayın.

  3- En kısa sürede sizi ziyaret edip banka kartınızı ve bankacılık sözleşmenizi size teslim edeceğiz. Sonrasında CEPTETEB Mobil Uygulaması’nı indirip giriş yapın.

  4- İlk fatura döneminden itibaren 3 ay boyunca 75 TL’ye kadar olan yeni Vodafone hattınızın faturalarının tamamını iade almak için hemen CEPTETEB Hesabından Vodafone hattın için otomatik ödeme talimatı verin ve ayrıcalıklı bankacılığın keyfini çıkarın.

  Vodafone aktivasyonunu tamamladıktan sonra onay ekranında gösterilen davet kodunu dilediğin zaman Vodafone kurumsal web sitesinde “Vodafone Numara Taşıma ve Yeni Hat Başvurusu” sayfasının en altında yer alan “Başvuru Sorgulama” adımından görüntüleyebilirsin.

  Kampanya Koşulları:

  Kampanyadan 01.04.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

  • Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız sırasıyla;
  • vodafone.com.tr üzerinden cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşımanız veya yeni bir Vodafone hat almanız,
  • Vodafone onay ekranında gösterilen davet kodunu, cepteteb.com.tr’deki Hesap Aç başvuru formunda bulunan “Davet Kodu” alanına girerek ilk defa CEPTETEB müşterisi olmanız,
  • CEPTETEB Hesabı’ndan yeni Vodafone hattına otomatik ödeme talimatı vermeniz ve faturanızın talimatınızdan ödemesi gerekiyor.
  • İlk defa CEPTETEB müşterisi olurken Hesap Aç başvuru formunu, Vodafone onay sayfasında gösterilen davet kodu olmadan doldurursanız kampanyaya dahil olamaz ve indirimden faydalanamazsınız.
  • CEPTETEB’li olduktan sonraki 30 gün içerisinde Vodafone hattınız için CEPTETEB Hesabı’ndan otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekiyor.
  • Kampanya, CEPTETEB Hesabı’ndan otomatik ödeme talimatıyla ödenen Vodafone faturalarını kapsar. Kredi kartından vereceğiniz otomatik ödeme talimatı veya manuel ödeme yaptığınız işlemler kampanyaya dahil olmaz.
  • Tüm şartları sağlamanız durumunda otomatik ödeme talimatı verdiğiniz tarihten itibaren ilk 3 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bir kişi için aylık en fazla 75 TL, kampanya döneminde toplamda en fazla 225 TL iade sağlanacaktır.
  • Kampanya iade tutarı, 75 TL’ye kadar olan faturaların için %100’dür. 75 TL ve üzeri faturalarınız için maksimum 75 TL iade kazanabilirsiniz.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 1 Vodafone faturası ile kampanyaya dahil olabilir.
  • İade tutarı, ödemenin yapıldığı hesabına en geç ilgili ay sonunda CEPTETEB tarafından iade edilir.
  • “Vodafone İlk 3 Ay %100 İade” kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez. Bir müşteri, “Vodafone İlk 3 Ay %100 İade” kampanyası ile “CEPTETEB 2 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına Ayda 15 TL Hediye” kampanyasından aynı anda faydalanamaz.
  • Vodafone işlemleri sonucunda 01.04.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında CEPTETEB davet kodu alanlar, 3 ay boyunca 75 TL’ye kadar %100 iade kampanyasından faydalanabilir.
  • Vodafone işlemleri sonucunda 26.06.2020- 31.01.2021 tarihleri arasında CEPTETEB davet kodu alanlar Vodafone ile %20 indirimli hat kampanyasından faydalanabilir.
  • Vodafone ve TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sayfa içeriğini puanla