Vodafone %20 İndirim Kampanyası

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  Yeni Vodafone’lu olup, ilk kez CEPTETEB’li olanlara %20 hoş geldin indirimi!

  vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın, sonra ilk kez CEPTETEB’li olun, faturalarınızın %20’sini size iade edelim! 

  vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşıdıktan veya yeni hat aldıktan sonra ilk defa CEPTETEB’li olanlar, yeni Vodafone hattına otomatik fatura ödeme talimatı vererek 12 ay boyunca Vodafone faturalarının %20’sini geri alma fırsatından faydalanıyor. Siz de vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın, 12 ay boyunca faturalarınızın %20’sini size iade edelim.

  4 adımda %20 indirim kampanyasından faydalanın:

  1. vodafone.com.tr’den cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşımak veya yeni bir hat almak için başvuru yapın,
  2. Vodafone aktivasyonunuz tamamlandığında onay ekranında çıkacak ve SMS’le de gönderilecek davet kodunu başvuru formundaki “Davet Kodu” alanına girerek cepteteb.com.tr’den Hesap Aç başvuru formunu doldurun,
  3. CEPTETEB başvurunuzu tamamlamanızın ardından sizi ziyaret edip banka kartınızı ve bankacılık sözleşmenizi teslim edeceğiz. Sonrasında CEPTETEB Mobil Uygulamasını indirip giriş yapın,
  4. İlk fatura döneminden itibaren yeni Vodafone hattınızın faturalarını %20 daha az ödemek için yeni hattınız için hemen hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verin ve indirimli hattınızın keyfini çıkarın.

  Vodafone – CEPTETEB %20 İndirimli Fatura Kampanyası Koşulları

  • Kampanyadan 22 Haziran – 22 Eylül 2020 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.        
  • Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız sırasıyla;
   • vodafone.com.tr üzerinden cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşımanız veya yeni bir Vodafone hat almanız,
   • Vodafone onay ekranında gösterilen ve SMS’le de gönderilecek kodu, cepteteb.com.tr’deki Hesap Aç başvuru formunda bulunan “Davet Kodu” alanına girerek ilk defa CEPTETEB müşterisi olmanız,
   • CEPTETEB hesabınızdan yeni Vodafone hattınıza otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor.
  • İlk defa CEPTETEB müşterisi olurken Hesap Aç başvuru formunu, Vodafone onay sayfasında gösterilen ve SMS’le de gönderilen davet kodu olmadan doldurmanız durumunda kampanyaya dahil olamaz ve indirimden faydalanamazsınız.
  • CEPTETEB’li olduktan sonraki 30 gün içerisinde yeni Vodafone hattınız için CEPTETEB hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. 
  • %20 geri ödeme, CEPTETEB hesabınızdan otomatik ödeme talimatıyla ödenen Vodafone faturalarını kapsar. Kredi kartından vereceğiniz otomatik ödeme talimatı veya manuel ödeme yaptığınız işlemler kampanyaya dahil olmaz.
  • Kampanya indirim oranı, 100 TL’ye kadar olan faturalarınız için %20’dir. 100 TL ve üzeri faturalarınız için maksimum 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
  • Tüm şartları sağlamanız durumunda otomatik ödeme talimatı verdiğiniz tarihten itibaren en fazla 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bir kişi için aylık en fazla 20 TL, kampanya döneminde toplamda en fazla 240 TL indirim sağlanacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 1 Vodafone faturası ile kampanyaya dahil olabilir.
  • İndirim tutarı, ödemenin yapıldığı hesabınıza en geç ilgili ay sonunda CEPTETEB tarafından iade edilir.
  • Vodafone %20 indirimli fatura kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez. Bir müşteri, “Vodafone %20 İndirimli Fatura” kampanyası ile “CEPTETEB 2 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına Ayda 15 TL Hediye” kampanyasından aynı anda faydalanamaz.
  • Vodafone ve TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sayfa içeriğini puanla