CEPTETEB’lilere Vodafone'dan 15 GB İnternet Paketi Hediye

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  CEPTETEB’liler Vodafone ile hediye 15 GB internetin keyfini çıkarıyor.

  Cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın; 3 ay boyunca her ay hediye 5 GB, toplamda 15 GB internet paketi kazanın.

  Siz de CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda bulunan kampanya detay sayfasındaki link ile cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın; 3 ay boyunca her ay 5 GB, toplamda 15 GB hediye interneti doyasıya kullanın.

  CEPTETEB’e özel hazırlanan ve kampanya tanımlanan aşağıdaki linke tıklayıp Vodafone web sayfasına yönlendirilebilirsiniz veya linki kopyalayıp istediğiniz internet tarayıcısına yapıştırarak web sayfasını açabilirsiniz.

  https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler?LinkCampaign=CEPTETEB15GB

  Unutmayın, yukarıdaki link üzerinden Vodafone müşterisi olursanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  2 adımda kampanyadan faydalanın:

  1. CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda bulunan kampanya detay sayfasındaki link ile cep telefonu hattınızı Vodafone’a taşıyın veya yeni bir hat almak için başvuru yapın.
  2. Vodafone aktivasyonunuz tamamlandığında 3 ay boyunca doyasıya kullanabileceğiniz aylık 5 GB, toplamda 15 GB internet paketi hattınıza tanımlansın.

  Kampanyası Koşulları

  • Kampanyadan 20 Nisan 2021 - 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda bulunan kampanya detay sayfasındaki link üzerinden hattınızı Vodafone’a taşımanız veya yeni bir Vodafone hattı almanız gerekmektedir. Farklı bir yol ile Vodafone’lu olursanız kampanyaya dahil olamaz ve hediye internet paketinden faydalanamazsınız.
  • Tüm şartları sağlamanız durumunda abonelik tarihini takip eden 3 ay boyunca aylık hediye 5 GB internet paketini kullanabilirsiniz.
  • Vodafone ve TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   

   

   

  Sayfa içeriğini puanla