TEB'den Sonbahar Kredisi

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  TEB müşterisi olsanız da olmasanız da, nakit ihtiyaçlarınız için TEB İhtiyaç Kredisi her zaman yanınızda!

  Uygun faiz oranları ve ödeme planları ile TEB İhtiyaç Kredisine hemen başvurabilirsiniz.

  Kampanya Detayları:

  • Findeks notunuza göre değişen faiz oranlarını ile Şube ve Dijital Kanallardan TEB İhtiyaç Kredisine başvurabilirsiniz.
  • %1,59 faiz oranından KKB skoru 1879 ve üstü müşteriler yararlanabilir.
  • Kredide 3 aya kadar erteleme imkanı bulunmaktadır.
  • Ertelenen kredilerin ödeme planlarında ilk taksit olarak görünen kalem erteleme faizinden oluşmaktadır. Erteleme faizini içeren taksit talep edilen vadeye ek olarak eklenmekte olup, bu taksit ile birlikte toplam vade 36 ayı aşamaz.
  • İhtiyaç kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının binde 5'idir.
  • Faiz ve vade oranları müşteri özelinde, findeks kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.
  • TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.
  • İhtiyaç kredilerinde yasal vade sınırı 50.000 TL'ye kadar 36 ay, 50.000 TL üzeri 24 ay olup; cep telefonu alımlarında yasal vade 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay, tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay ile sınırlıdır.

  Hemen başvurmak için tıklayınız. 

  Findeks notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Findeks Kredi Notu
  Kredi TutarıKredi VadesiFaiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Aylık Maliyet Oranı
  1879* 10.000 TL 36 %1,59 386,56 TL 52,50 TL 491,09 TL %25,9406

  İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için 1879 Findeks notu baz alınıp (Findeks notuna göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına  tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla