Konut Kredisi Kampanyası

$prmDetayAltText$
  Paylaş
  TEB'de %1,37'den başlayan faiz oranıyla avantajlı konut kredisi.

  Başvurunuzu hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kampanya Detayları:

  • Kampanya faiz oranı; 61-120 ay aralığı eşit taksitli işlemler için geçerlidir, diğer vadelerde farklı faiz oranı uygulanmaktadır.
  • Kampanya faiz oranı; kredili hayat sigortası, DASK, konut eşya sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortasından oluşan paket ile geçerlidir.

  Örnek Ödeme Tablosu:

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı

  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)

  Ekspertiz Ücreti

  İpotek Tesis Ücreti

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  100.000 TL

  61

  %1,37

  2.429,24 TL

  500,00 TL

   970,74 TL

  383,50 TL

  1.933,10 TL

  %18,6976

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Tabloda yer alan Hayat Sigortası Bedeli (işsizlik hariç) altmış bir aylık bir kredi için hesaplanmıştır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi taksit tutarı, aylık akdi faiz oranı, kredi vadesi, yaş ve cinsiyete göre değişiklik göstermekte olup 5 yıllık hayat sigortası bedelidir. Poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücret, ipotek tesis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Ekspertiz ücreti her yıl Sermaye Piyasası Kurulunca gayrimenkul değerleme firmaları için düzenlenen asgari ücret tarifesi dikkate alınarak gayrimenkulün vasfı ve brüt alanına (m2) göre hesaplanan asgari tutarı göstermektedir. Ekspertiz ücreti değerlemeye konu gayrimenkulün vasfı ve brüt alanına (m2) göre değişiklik gösterebilecek olup bu tutara ayrıca gayrimenkulün bulunduğu il ve ilçeye göre farklılık gösterebilen Belediye Harç tutarı da eklenir. Konut Kredileri için; DASK ve konut sigortası prim tutarları, konutun lokasyonu, m²'si, talep edilen teminatlar vb. kriterlere göre, tamamlayıcı sağlık sigortası kişinin sağlık bilgileri, yaş gibi kriterlere göre  değişiklik göstermekte olup, örnek tabloya eklenmemiştir. Sigortalar konusunda daha datayla bilgiye www.teb.com.tr sigorta ve emeklilik sayfasından ulaşabilirsiniz TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya dışındaki güncel faiz oranları için www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla