Kolay Bankacılık

TEB'de işlemleriniz için kolay ve pratik çözümlerle tanışırsınız.

Tüm bankacılık işlemlerinizi size en yakın TEB Şubesi’nden gerçekleştirebilir, güler yüzlü hizmet ve pratik çözümlerle tanışırsınız.

Dilerseniz işlemlerinizi şubeye gitmeden; sade ekran görüntüsü, kolay ve anlaşılır yapısı ile sadece temel bankacılık işlemlerini içeren CEPTETEB İnternet Şubesi’nden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. TEB İnternet Şubesi şifrenizi banka kartı bilgilerinizle Anında Şifre’den, TEB Şube ve ATM’lerinden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden 4 ve 3’ü tuşlayarak alabilirsiniz.

¹ Bu hizmetimiz hesap açılışı sırasında aksi yönde talebi olmayan müşterilerimiz için geçerlidir. Limit tahsisi bankamız genel kredi kullandırım politikaları çerçevesinde değerlendirilmektedir. Kaynak Hesap limiti maaş oranında değişebilmektedir.

² Kredi taleplerinde kefil önkoşulu aranmamakla beraber, şubeler uygun gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir. Kredi talepleriniz bankamız genel kredi kullandırım koşulları çerçevesinde değerlendirilecektir. Sunulan avantajlar günün koşullarına göre değişebilecektir.

³ TEB Worldcard Altın Yıllar kartını alabilmek için 50 yaşın üzerinde olmak ön koşuldur. Belirtilen kart hizmetlerinden yararlanmak, hizmetlere ilişkin tüm detaylara ve güncel ücret bilgilerine ulaşmak için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz. Rezervasyon için minimum 48 saat öncesinden 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nin aranması gerekmektedir. Ulaştırma hizmetlerinde kurye bedelleri kart sahibine aittir.

TEB Emekli Paketi avantajlarından yararlanmak ve emekli maaşınızı Bankamızdan almak için SGK İl Müdürlükleri’ne bizzat başvurabilir ya da PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden sisteme giriş yaparak, Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz şubemizi seçebilirsiniz. İşlemlerinizin tamamlanabilmesi için emekli tanıtım kartınız ya da emekli cüzdanınızla birlikte dilediğiniz bir şubemize uğramanız yeterli.

SGK emekli maaşınızı hemen TEB’e aktarın, Bankamız hizmetlerinden ayrıcalıklı olarak yararlanmaya başlayın.

OTOMATİK VE DÜZENLİ ÖDEME KOLAYLIĞI

TEB’in otomatik ve düzenli ödeme hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştırabilir, TEB Worldcard Altın Yıllar ya da TEB Bonus Card’ınızdan ücretsiz talimat vererek faturalarınızın son ödeme tarihlerinde otomatik ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak için size en yakın TEB Şubesi’nden ya da teb.com.tr TEB İnternet Şubesi veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden talimat verebilirsiniz.

HESAP İŞLETİM ÜCRETİ MUAFİYETİ

Emekli maaşınız TEB'e yattığı takdirde hiçbir hesabınız için Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz.
Sayfa içeriğini puanla