Emeklilere 300 TL Market ve Sağlık İndirimi

Emeklilere 300 TL Market İndirimi
  Paylaş

  TEB Bonus’a Gelen Emekli Müşterilerimize Market ve Sağlık Harcamalarında 300 TL’ye Varan İndirim

  1 Şubat - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında TEB kredi kartına başvuran ve onaylanan kartı ile market ve sağlık harcaması yapan emekli maaş müşterilerimiz %20 indirim fırsatına sahip olacaklar.

  Nasıl başvururum?

  Kampanyadan yararlanmak için TEB Şubeleri, Direkt Satış Kanallarımız, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi, ATM ve SMS kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

  Nasıl kazanırım?

  TEB kredi kartınız ile 100 TL ve üzeri market ve sağlık harcamalarınıza %20, ayda en fazla 50 TL, 6 ay boyunca 300 TL indirim kazanabilirsiniz. İndiriminiz, her alışverişinizden sonra, market ve sağlık harcamasını yaptığınız kredi kartına otomatik olarak yansıtılacaktır.

  Diğer detaylar:

  • 1 Şubat - 31 Aralık tarihleri arasında ilk kez kredi kartı başvurusu yapan ve yeni onaylanan kredi kartı ile 100 TL ve üzeri sağlık ve market harcaması yapan müşterilerimiz yararlanabilecektir. 
  • Müşterilerimiz TEB Şubeleri, Direkt Satış Kanallarımız, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi, ATM ve SMS kanallarından başvuru yapabilir.
  • 1 Şubat 2021 tarihi öncesi açık kredi kartı olan veya 1 Şubat 2021’den sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında her ay 100 TL ve üzeri market ve sağlık alışverişinde %20 indirim, ayda en fazla 50 TL, 6 ay boyunca en fazla 300 TL indirim kazanılabilir.
  • Her takvim ayı içerisinde en fazla 50 TL indirim kazanılabilir. İndirim kazanma hakkı 1 Şubat 2021 tarihi itibari ile başlamış olup 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecektir.
  • Kazanılan indirim karta anında yansıtılacaktır. Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir. Sade Kart, ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.

   

   

   

  Sayfa içeriğini puanla